Ne yapsam ne yapsam...

Herkese günaydın güzel insanlar;

Bugün derse gitmesem de alışverişe mi gitsem.Alınacak o kadar çok şeyim var ki...Bir an önce eksiklerimi tamamlamam lazım.Arkadaşımla konuştum bu akşam buluşup gideceğiz ama vaktimiz sınırlı.Yani anca 6-9.5 arası gezebileceğiz.Bugün 2 de 6 ya kadar ders var benim ona göre ayarlayıp anlaşmıştık ama dün hoca 1 saat işleyip yeni konuya geçeceğim artık dedi.Yani ben o dersi zaten almıştımGitmeme gerek yok..Şimdi tek başıma çıksam o k adar şey deniyorum boşuna gibi oluyor karar veremiyorum.Birisinin bana fikir vermesi lazım.Diğer türlü de zaman az oluyor.Offf şimdi kendim çıkıp gezsem arkadaşla yine buluşurum sorun olmaz ama haybeye kürek çekmek istemiyorum.Bu alışveriş işi beni sıkıyor.

Güncellemeler:
aaaa niye kimse cevap vermiyor?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• link

relax bir sarkı işte :p

0|0
    0|0
    • soruma cevap verebilir misiniz ve bu şarkıyı da severim.

• yaa ben iş derdindeyim sen eğlen diyorsun eğlenmek için deği l iş halletmek için gideceğim kıyafet bakmak için.

• Tamam ben onu diyorum zaten. Eglenirken iş de bakacaksın oralarda.

En kolay işler zaten avmlerde. Saat ücretli calışabilecegin bir sürü fast food var

Erkekler Ne Diyor 4

• Buluşalım bir yerde ben denediklerini değerlendiririm.

0|0
    0|0
  • ahh canım kıyamam çok zor durumdasınn içim parçalandı

0|0
    0|0
    • evet öyleyim.

• niye?

• Bana bi ulas?

0|0
    0|0
  • höööytt kulaklarını çekerim hemen dersine gir yarın cumartesi alışverişini yarın yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Derse gıt bence son derse gırmezsın en azından dıgerlerını kacrıma

0|0
    0|0
    • derse girmeme gerek yok bu telafi dersiydi zaten ikinci defa aldım bu dersi yani kaçıracağım bişey yok.Napayım meri meri.Acilen kendime kıyafet almam lazım çook acill.Kendi gititğimde karar veremiyorum sdece bugünüm boş sayılır cumartesi pazar doluyum sabahtan akşama kadar dersane var.Tek başıma da deniyorum kıyafeti giyiyiorum çıkarıyorum ama karar veemiyorum.

• ayyy aynı bensın gızlım yaa ben de hıc sevmem tek basıma alısverıs yapmayı :S o zaman gızlım bıraz gez dolas en azından fıkrın olur aksam arkdsın gelır onla tekrar bakrsınız :)) en azından bır fıkrın olsun

• kız geziyorum kaç gündür seni ekledim meri meri beni kabul etsene.

• neler alacaksın merak ettım

0|0
    0|0
    • elbise,tunik,pantolon,ayakkabı bunları almam şart.

• tek basıma oldugum zamn daha cbuk alır cıkarım bırı olunca kafam karsır sende durum tam tersı sanırım aynaya bak sana yakıstıgını düşünüyosan al cık yanı stıs danısmanları ne gune duruyo yardmcı olurlar :)

• Bende geliiiiiiiiiiiiiim

0|0
    0|0
    • ayy gel kıuzum geell.

• sen ide arkadaş olarak ekleyecektim ama kapatmışsın kendini.

• Çok çok istek geliyor diye kapatmıştım açıyom ama senin old. nasıl bilicem gizlisin mesaj yolla muck.

Yükleniyor...