Hande Yener hakkında ne düşünüyorsunuz ?

ben abarttığını düşünüyorum tarzını felan hiç beğenmiyorum , eskiden en sevdiğim sanatçılar arasındaydı şimdi saçma sapan bi kişiliğe büründüğünü düşünüyorum , ya siz ? link link

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bişi düşünmüyorum. Radyoda çıkarsa kanal da değiştirmiyorum.

1|0
    0|0
    • sesinde ve şarkılarında bi problem yok zaten

• Gerisi seni ne diye ilgilendiriyor ki..? Lez misin..? Ha kıskançlığından demek..Tıpkı En iyi cevabın sahibi gibi dimi..?

• saçmalamak serbest istediğin kadar saçmalayabilirsin.

• hak etmediği bir ünü var insanlar niye rağbet ediyor anlamıyorum ses tip yokki... kadının belli bir çizgiside yok

1|0
    0|0
  • link özellikle bu şarkısını severdim

1|0
    0|0
  • Ben "Yenemez" diye düşünüyorum diyerek çok iğrenç bir espri yapmış olayım :P

1|0
    0|0
  • aynen bende eskiden çok beğenirdim büüyük bi hayranıydım ama şimdiki hali içler acısı şöyle birşet de var ama piyasada tutunabilmek için bunu yapmak zorundaydı zaten herkes birilerine özeniyor

1|0
    0|0
  • Sanatçıların tarzlarından çok yaptıkları müzikle ilgileniyorum ben.Şu şarkısı çok güzel mesela link

1|0
    0|0
    • tarzıda önemli benm için göz önünde olan insanların , sonuçta onu örnek alan bi sürü kişi var onlara yazık.. ama haklısın o şarkı benimde hoşuma gitti

• bir bayan olarak arada göz gezdiyorum diyelim ;)

• Normaldir, bir şey demiyorum :)

• hiç sevmem kendisini

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmüyorum. Çok itici geliyor.

2|0
    0|0
  • Lady gaga özentisi işte ne yapsın.

2|0
    0|0
  • şarkılarını çok seviyorun ama tarzı 3 kuruşa veren sokak kadınlarına benziyo

1|0
    0|0
  • şizofren !

1|0
    0|0
  • Oda bir insan deyip saygı göstermek lazım

1|0
    0|0
  • mutasyon geçirdiğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • iyi bir santcı olmaya çalısıyor ama bira dah kendisini geliştirmesi gerekiyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...