Siz olsaydınız karşınızdaki insandan soğur muydunuz?

Arkadaşlığımız güzel gidiyordu.sonra söyleyemediğim şeyler bende patladı.Ona kırıldım.nedenini de söyledim.yanlış anladığımı söyleyerek istemediğim davranışları için bir daha yapmam dedi.o hiçbirşey olmamış gibi konuşmaya devam edecekti ama ben buna izin vermedim hep kaçtım ondan.kırgınlığım geçmiyordu.başkalarını bahane ederek beni görmeye geldi.selam vermeye çalıştı çekinerek ve bunun gibi davranışlar...ama ben hiç değilse insan olarak beni yanlış anladın seni kırmak istemem neden bu kadar uzattın diye gelip benimle konuşmasını bekledim ama yapmadı.her zaman saçma sapan davranışlarımda kaprislerimde bile bunlara aldırış etmeden peşimden koşan adam şimdi yüzüme bakmıyor.inatlaştı sanırım.sen konuşmazsan bende konuşmam havasında.Sizce böyle yaparak neyi ima etmeye çalışıyor?30unu geçmiş bir insan üstelik.neden böyle yapıyor sizce?benden soğumuş mudur artık?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Selam;

Yaşin önemi var elbette bir yere kadar ama...30 'u aşması daha agırbaşlı vede itirafkar olmasını beklemen dogal.Ama unutma herkesın bır yapısı var ki,bu saattten sonra değiştiremezsinz.Dolayısıyla ya böyle kabul edeceksınız,ya da bırakacaksın.Coll takılarak strateji değiştireceksiniz.

Çünkü karşi tarafta sana kırgınlıgı var.Adam sogumuş,hayal kırıklıgına uğramiş.Sonrasında da senin istediğin gibi,ruhunu okşarcasına beklenti içinde özür beklemen saçma

Yapman gereken rahat ol.HAYATI OLAĞAN AKIŞINA BIRAK.yoksa ızdırap çekersin

0|0
    0|0
    • Ben özür derken...arkadaşlığımızın hatırına en azından benim uzatmama fırsat vermeden beklediğim konuşmayı yapmasıydı.gelsin ayaklarıma kapanıp özürdilesin demedim ki...zaten sevgili değiliz arkadaşız ama samimi olduğumuz için çok kırıldım.yoksa umrumda olmazdı inan ki.yaşıyla alakalı olduğunu düşünüyorum.daha farklı düşünüyordur eminim..akışına bırakacak birşey de kalmadı zaten.konuşmaz artık benimle.kabullendim..

• Pekala anladım...

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen ona karşı kendinden ödün verdin mi? ya da ona karşı ne kadar ilgi gösterdin. Belki de o senden daha fazla ilgi bekliyor. bu yüzden de sana böyle davranmış olabilir. yaşa göre düşünme.

0|0
    0|0
  • sevdşiğinde soguma bence ona bir sans daha vermelisin bebegim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...