Varmı benim gibi böyle acı çeken aynı duyguları paylaşan

rabbim edenlere çektirsin her konuda. özellilke masumca sevilipte oynayanlar yokmu onlar yaşayamasın mutsuzluktan. can yakanlar yok mu yansın canları.sevdım hep kendımden verdım sımdı kımseye guvenım kalmadı 3 yıl sevdım. sımdı rabbıme sıgınıyorum korkuyorum o mutlu olurda ben olamazsam dıye. tek isteğim onun mutsuzlugunu gostersın rabbım bana ıste o gun sen bundan fazlasını hak ettın dıyebılıym tel istegım bu

1|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten sevenin bedduası tutarmış. Onun mutsuzluğunu görmeyi dilemek,acizliktir. Sen içinden ne kadar zor olsa da 'yolu açık olsun' demelisin. Çünkü bunu sana yaşatanın iki yakası bir araya gelmeyecektir. Aynı durumu yaşadım. Yaşadığım kişi şuan her geçen gün ölmek istiyor, bu beni mutlu etmez üzer. Çünkü birşeyler yaşadık o bana mutluluk verdi varlığıyla, şimdi yokluğuyla sadece acı verir. Buna izin vermem.

1|0
    0|0
    • elbette ama duygularımla oynaması yıktı ezdı benı. ben kı onsuz yemek bıle yıyemezdım evde ne yapsam sabah ıse gıtmeden getırırdım ona

• Sen hayatına bak, Allah gösterir sana bir şekilde :)

• umrım

Erkekler Ne Diyor 6

• Ahını et gitsin. cıkar aheste aheste

1|0
    0|1
  • Uyumadım.

Hiç uyumadım.

Arar dedim , oda özler belki.

Ayrılığın sessiz melodisidir bu.

En kötüsü rüyamda görür , dayanamaz ararım dedim.

Mutluymuş , acıma kara kışı yaşatacak kadar!

Sonra dedim ki , benim mutluluğumu aldı Allah ne kadarına izin verirse o kadar mutlu olsun.

0|0
    0|0
    • oyle zaten ben ızın vermesın fzlası dıl cektıgım acıyı doktugum gozyasını doksun eger o zaman hayatta kalırsa ıkı kelıme dıcem var ona sen dahasını hak etmıstın

• İstediklerin olsa ne olacak,sen bu kadar acı çektikten sonra onun acı çekmesi sana ne kazandıracak ki ? sen hala onu mu düşünüyorsun yoksa kendini mi ? aslında onun acı çekmesini görmek isteyerek acının dinecegini mi sanıyorsun ? ..gittikten sonra,bittikten sonra sen..kopsa kıyamet ne fark eder ki..insanın kıyameti içinde koptuktan sonra,yaşamanın,yaşanacakların ne önemi var ? ..kendine iyilik yapmak istiyorsan düşünme onu,ne iyi ne de kötü tek duan olmasın ona karşı..

• bana ne kazandrcak yenıden hayatıma bırılerını alabılcem evet uzen uzulurmus dıcem huzur bulcam

• Her yalana kanın ondan sonra isyan edin. Akıllı olun düşmeyin bu oyunlara. Kimse seni sevmeye mecbur değil. Kimse sena silah zoruyla sev demedi. Hayatın olgusu bu. Acısı da var tatlısı da. Tatlıyı yaşarken iyi, acıyı yaşarken neden isyan ediyorsunuz. Kabullenmek bu kadar zor mu?

1|0
    0|1
    • sevmıyosan adam gıbı soylersın anladınmı karı gıbı kırıtmazsın

• Hadi hayırlısı.

• öyyle

• senin çektigin acıyı ben de cektim benide sevgilim acılar çindde bıraktı ama onedena neferet etmiyorum bana hayatın ne oldugunu öğrettigi için tsk ediyorum sadece

1|0
    1|3
    • bıtse duzgunce tamam dıcem tecrube ama oyle olmadı duygularımla oynadı

• ıstek attm kabul et anlatıcm

• amin,aynı şeyi bende istiyorum

0|0
    0|0
  • vardır bir sürü. bende böyle bir durum yok, insanlara zor güvenirim.

0|0
    0|1
    • bende oyleydım kımseye guvenmezdım ama bırıne guvendm o varken etrafta hıç kımse hıç bırsey yoktu sankı

• oluyor böyle şeyler, zamanla azalır

• elbet azalır

Kızlar Ne Diyor 4

• mutsuzluğunu değil pismanlığını görmeni dilerim.biz duygusalız mutsuz olduğunu görürüsen üzülürsün o yüzden pismanlığını görmen acını unutturur.

0|0
    0|1
    • pişmanlık keskeler mutsuzluklar sarısn onu ıstegım bu

• Amiin inşallah herkes yaptığını bir gün yaşayacak.Merak etme kimsenin yaptığı kimseye kalmazz

0|0
    0|0
    • çok bıse ıstemıom bana ettıklerının aynısını çeksın aynı acıyı yasasın benım kadar gozyası doksun ıntıhar etmezse ıste o zamn sen daha fazlasını hak ettın dıcem tek ıstegım bu

• sevdiğin birinin nasıl mutsuzluğunu dileyebiliyorsun.

0|1
    0|0
    • o benımle nasıl oynadıysa aynılarını cesın fazlasına gerek yok. canın benım kadar yansaydı anlardın dısardan yorum koly. ben onu kendımden vazgecercesıne sevmıstım ama o benım duygularımla oynadı

• olsun sen yinede dileme.

• elımde dıl

• sen onun mutsuzlugunu düsünerek asıl sen mutsuz olursun onu bosverip yoluna bakarsan iyi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...