Neden duyguların bir karşılığı olsun isteyince sen beni anlamıyorsun oluyor

belkı bız kızlar bazen çekılmez olabılıyoruz ama... neden bıraz da olsa bızı anlamanın yollarını armaktan , mücadele etmekten çok saklanıyor , kaçıyorsunuz beyler... sorunlar konuşulmalı halledilmeli...

işin içinden " benı anlamıyorsun ...! ben senı çok sevıyorum sensız yaşayamam , böle yaparsan mutlu olamyız , saana olan aşkımı nasıl görmezsın ... sen sen sen "

aslında dönüp baktınız mı hı... anlamayı sevdıgınızı anlamayı denedınız mı hıç... kırmadan orta yol aradınız mı hıc ... çok acı çeken sadec sızmısnız yada gercekten acı çeken bır erkek varmıdır...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Acı ceken erkek vardır elbet. Sen erkeklerin kız gibi olmasını istiyorsun. Maalesef bu olmaz. fiziksel de duygusal da. böyle birini arıyorsan 3ncü cinslere muracaat etmelisin.

Erkegin sevgisini kazanmak kolay degildir. fiziksel birliktelik sadece fiziksel sevgiyi baglar. ama ruhsal sevgiyi kazanmak zaman ister. e erkek sevdigi zaman tam sever. bunu farkında olamıyor cogu kız. seviyorum diyen kız karşısındakinden de aynısını istiyor. erkek öyle hemen sevmez. cünkü kızların cogunun sıkılgan yapısı var. ve seviyorum diyen erkek artık elinde olan son kozu oynar. karşılık vermezse kız erkek yıkılır. erkegi yıkan zaten duygusallıktır.

sen sana benzeyen birini arıyorsan 3ncü cinslerle ilgilen

1|0
    0|0
    • bana benzeyen bırını hıc aramadım ... öyle bır dusuncem de yok ... verdıgın cevap için de ayrıca tesekkur ederım ... sevgısınden askından hıssttıklerınden kesınlıkle emınım ... ama bunu sadece benımle beraber daha fazla zaman gecırsın ıstedıgım ıcın bazı seylerın uzerınde dursun dıye sordum anlasıldım mı bılmıyorum

• evet tartısmalıyız ... dıle getırıyorum zaten rahatsızlık duydugum konuları ama bu defa gercekten aynını yaptı haklı sebeplerı var tamam ama yıne de elınden gelenı yapmadıgıı dusunuyorum

• Sebepleri varsa onlar senin aklına yatmışsa bunu onaylamalısın. Onayla ki bir sonrakine zorlasın

Erkekler Ne Diyor 1

• Vardır elbette kadınlarda oldugu gbi. Şimdi sen diyosn ya bizi niye anlamıyosunuz diye her erkek bir degildir anlayanı da var tıpkı benim gibi. Fakat kadınlarında laf anlamayanı dik kafalı olanları var her mesele oldugunda konuşmaktan kaçanı var merak etme.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kadar derın dusunmemek lazım ya :|

1|0
    0|0
    • neden kı nasıl sudunmelıyyım

Yükleniyor...