Meireles o tekmeyi atmamıştır hakem yanlış görmüştür... TFF fifa ya başvuru yapsın hemen

bate maçında hakem merveleşe haksız yere oyundan attı... sizce fner başkanı kime nereye başvurur

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bizim fenerasyon ve başkanlık koltuğunu işgal eden tüpçü,hiç utanmadan,sıkılmadan ''dekme sahaya yansımamıştır'' diye itiraz bile eder.Şaşırmam vallahi

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Onun bir sorunu var ama anlayamadık gitti. Direk kırmızıyı nasıl yersin be kardeşim. ilk hamlede düşseydi o adam ikincide vurmayacaktı. Abartmış ya. Yanlış yapmamalıydın

0|0
    0|1
  • link 0:20 den dikkat ederek bakın . Ne haksız yere kart vermesi İyi yapmış hakem. top adamın önünde ve merieles arkadan bildigin tekme atıyor.

0|0
    0|1
  • hiç gerek yoktu o tekmeye

0|0
    0|0
  • O bilir sen bu konuya kafa yorma...

0|0
    0|0
  • Burdaki özgüvenle gidersen oraya alırlar adamın aklını :)

1|1
    0|0
  • Zaytung son dakika geçti; Fenevbahçe tekmenin farklı açılardan çekilmiş 105892569862594856 görüntüsü ile Uefa'ya başvuru yaptı diye;)

1|1
    0|0
  • eğleniyormusun bari?

0|0
    0|0
  • meireles tükürmemiştir...

meireles tekme atmamıştır

meireles sıçmamıştır

ne meirelesmiş la...

pislik herif yapıyo yapıyo, örtbas ediliyo...

0|2
    1|0
  • açıklama yaptılar zaten göz yanılmasıymış o

0|1
    0|0
  • Ç.S.Ç. (Çene Suyu ÇORBA Federasyonu) kuruluna :D

0|0
    1|0
  • Ne kadarda çabuk alıştı Türk hakemlerine bu adam anlayamadım. Hal bu ki bu hareket Türkiye de sarı kart.

0|0
    0|0
  • Yeter yıldırım demirören yeter :)

0|1
    0|0
  • duvara. gitti 7 melyon ero.

0|0
    0|0
  • eğleniyor musun bari ?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hemen ititraz etsinler. O maçta mıreles yoktu. 18 de bile değildi ki =)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Alışık olduğu üzere tüpçüye başvurur, ''Yıldıvım bivşeylev yap Yıldıvım'' der :D

3|3
    1|0
  • onunla ilgili bişeyler söylemişler çok begendim sizede söylemek isityorum yok ya arkadaşlar raul e haksızlkık etmeyin yanlış anlammış hakem portekiz o tekme merhaba demek :)

0|2
    1|0
  • Yani aklın yolu birdir.Fb'nin T.direktörü bile ''Haketti kırmzıyı'' dedi.Şimdi bi misilleme yapacaksın ama olmamış yapamadın.

1|0
    0|0
    • yaa şu spor bölümüne girmek istemiyorum artık girdikçe galatasaraydan nefret etmeye başladım bu şekildeki fanatik taraftarları yüzünden

• bu kız fb fanatiğiyse bende obamayım :D

• Sizde de mi kuyruk acısı var. Ay kıyamaam :D

0|0
    2|2
    • eksileyenlere de girmiş birşeylerr maşallah sokmadığımız insan kalmamış :D

Yükleniyor...