Beyler bir bakar mısınız erkek arkadaşımın takım tutmaması beni sinir ediyor?

yıllarca en çok eleştirdiğim şey takım tutmayan erkek oldu dalgasını yaptım güldüm geçtim. erkek arkadaşıma mümkün değil takım tutturamıyorum. Bende 3 erkek kuzen ile büyümenin getirdiği bir fanatiklik var. Fenerbahçeliyim. Ben demiyorum ki holigan olsun tribünleri sallasın. Yapmadığım şey kalmadı basket maçlarına gittik beraber yok , futbol maçlarına gittik yok. bir türlü takım tutturamadım. Benim takımımı tutuyor olmak istemiyordur belki dedim çarşıdan arkadaşlarımla tanıştırdım yok çıldırıcam artık çok seviyorum onu ama takım tutmaması beni çıldırtıyor. sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• bence iyi bir psikoloğa görün

0|0
    1|0
    • Bence psikoloğa yatırmam gereken para ile seninle güzel bir alışverişe çıkalım çünkü 27 yaşına gelmiş olmana rağmen hala daha üstsüz prim kasmaya çalışan sığ bir insansın fikirlerinin bu şekilde değer göreceği en rahat site eminim ki burası dokunsan ben bakireyim diyecek kız çok burada onlardan aldığın gazla ona buna ters yapma tatlı çocuk

• büyüyünce beni anlarsın ufaklık henüz çok küçüksün öptm bye

• beşiktaşı tutarım sebebi sadece takım olması değil

0|0
    0|0
  • l*n tutmasın * ne olacak

0|0
    0|0
    • herkes futboldan hoşlanacak diye bişey mi var

• Futboldan hoşlansın demiyorum takım tutsun diyorum

• tutsa ne olur tutmasa ne olur ya :D bende takım tutuyorum ama hangi maçı almış kaç gol atmış yenilmiş yenmiş umrumda değil :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...