Sırf birisi size aşık diye onunla birlikte olur musunuz ?

Sizin ona karşı duygusal bir bağınız "henüz yokken" bir bayan veya erkek sırf sizi çok seviyor ve sevgiliniz olmasını istiyor diye bir ilişkiye başlar mısınız ? İlerde ben de severim nasıl olsa diye mi düşünürsünüz ?

Yoksa, "benim de beğeniden öte birşeyler hissetmem gerekir; değilse kabul etmem" mi dersiniz ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Saf derken aptallıkmi temiz yürekli kötü düşünmeyenmi. Sev seni seveni dağlarda çoban olsa,sevme seni sevmeyen Mısır'a sultan olsa demişler. Bence boşuna dememişler

0|0
    0|0
    • Gerçekten seviyor...

• Anladım.Eğer bugüne kadar sürememisse bir hiçtir o aşklar. Aşk böyle ucuz değil. Sadece nefsi duygular karşı cinse olan ihtiyaçmis demekki.Anlık mutlukları sonsuz mutluluklara tercih etmek...

• Haklısın...

Kızlar Ne Diyor 5

• çok samimi olmadan ve işleri çok ilerletmeden biraz beraber vakit geçirip tanımaya çalışmak mantıklı olabilir. tanımadan bir yargıya varmak zor. ilişkiye başlamak doğru değil ama.

hiç çekici gelmiyorsa, o zaman tekrar düşünmek lazım.

0|0
    0|0
  • Biseler hisetmesem tabiki kabul etmem..onun duygulariyla oynamaya ne hakkim var

0|0
    0|0
  • Mantikli gliosa olurum

0|0
    0|0
  • işim olmaz bananee ...

0|0
    0|0
  • hiç birşey hissetmiyorsam olmaz

0|0
    0|0
    • Sadece dış görünüşü ve konuşmasını beğendin diyelim... Yani uzaktan bakınca "fena değil" diyorsun. Hiç mi şansı yok ?

İlla sen de görür görmez vurulmuş mu olman gerekir ?

Erkekler Ne Diyor 3

• BU SORUYU FARKLI DEĞERLENDİRMEK GEREKİR EĞER AŞIK ERKEKSE KIZ HOŞLANMIYOSA YANAŞMAZ AMA AŞIK KIZ SA SORUN DA BURDA ERKEK BAZI ŞEYLERDEN YARARLANMAK İÇİN SEVİRYORMUŞ GİBİ YAPAR HERŞEYİ TADINCA BIRAKIR

0|0
    0|0
  • Sırf birisi bana aşık diye onunla beraber olmam.. Erkekliğe sığmaz.. Ne öyle acıyormuş gibi..

0|0
    0|0
    • "Acımak" da küçümsenecek bir duygu değildir bence...

• Duyguyu küçümsediğimden değil bana sevene yakıştıramadığımdan...

• benimde en azından birşeylerini beğenmem gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...