Lafa gelince bayanların çoğu partnerinin ''adam gibi adam'' olmasını ister.

Ben adam gibi adamın nerdeyse tüm özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum fakat adam gibi adamlar dürüst oldukları için pek fazla sevilmiyor.Sizce neden ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• :)) hemsom ... cok afedersın kıcın yarıya kadar acık degılse .. sacların tıkı .. agzın bozuk :))) gorunum ıbne gıbı degıl ıse zor kız ayarlarsın :)) zamanı kızlarını tavlaman ıcın tıkı olman lazım yanı parantez icinde ( i*ne gorunumlü )

1|0
    0|1
    • ne yalan söyliyeyim çok doğru tespit yapmışsın :)

• ızlenımler gercegın kendısıdır .. bakıyorum goruyorum .. hangı kızın kolunda adam gıbı erkek var ? yok .. popülerite merakı sarmıs herkesi.. kıme daha fazla bakılıyor tıkılere cunku dıkkat cekıyor herkes onlara bakıp bırseyler dıyo .. daha bılmıyorlar kı bakanlar arklararından .. o...cocuguna bak gotu bası acık gezıyo dıye kufur ettıklerını :))

Kızlar Ne Diyor 6

• senin dürüstlük anlayışının ne olduğuna bağlı. bazıları patavatsızlığa açık sözlüyüm der ya, o hesap.

0|0
    0|0
  • Doğru kıza gitmiyorsun.

Sen de nerede serseri gönüllü kız var o nu buluyorsundur.

0|0
    0|0
  • 2 gün önce birine "senin dürüstlüğüne sokayım" dedim.

0|0
    0|0
  • bencede bazen küçük yalanlar işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • "dürüst" olduğu için sevilmeyen kimseyi görmedim bu işte bir yanlışlık var bence

0|0
    0|0
  • Sen dürüst olmayı yanlış anlamışsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence sen öylelerine denk geliyorsun arkadaşım odak noktanı değiştir düşüncelerini kendine çekersin iyi düşün iyiyi düşün

kaşar kaşarı çeker ...

kim fırlamaysa o yolla kız ayarlıyorsa veya o yapıyla karşısındaki kızda aynı olur

0|0
    0|0
  • Çünkü onların efendi kavramıyla, senin kafanda canlandırdığın efendi kavramı farklıdır. Evet, dürüst ve dobra insanlar kaybediyor. Örneğine sıkça rastlıyorum. Dünya'nın kanunu bu. İyi sıkıcıdır. Karşısındakine güven vermez. Tiki diye bahsettiğiniz kötü çocuklar ise kızları illüzyon altına alarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlar...

0|0
    0|0
    • abi Allahını seviyorsan o tiplere ben bile güvenmiyorum kızlar nasıl güvenecek heleki bir ilişki konusunda

onların yanındaki kızlarda aynı onların tipten insanlar benim gördüğüm bu

• Güvenmeseler bile duygu fırtınası yaşayabiliyorlar. Sırf güvenmediği için ama duygu fırtınası yaşamak istediğinden dolayı birçok kız bahsettiğiniz erkeklerin yanında pervane olurlar...

• cidden burda da var o tiplerden yanii yanlarındaki kızlarda hep öyle kişiler belli oluyor yanii

• Kendini kullandırma.

0|0
    0|0
  • önemli olan kişinin kendisine göre değil diğerlerinin gözünde adam gibi adam olması. insanlar psikolojik olarak kendilerini overrate ederler, bu ispatlanmış bir olay

0|0
    0|0

• kızlara yaranmak için piç olmak lazım..

evlenmek istediklerinde adam gibi adam bakınır o yellozlar

0|0
    0|0
    • Evet bende ondan bahsediyorum ..Ne kadar iyi olursan ol ne kadar dürüst olursan ol elde var ''0''.

• illa i*ne mi olalım? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...