Kalbim çok yorgun ve bitkin.

Bu gün sevgililer günüydü sevgilimle her şeyi yaşadık her şeyi tattık; ancak ben yine mutsuzum. Eski sevgilim aklımdan çıkmıyor.

eski sevgilimi sevdiğim halde aşık olduğum halde ona güvenemediğimden dolayı ayrılan taraf bendim. Unutmak istiyorum onu hatırlamak bile istemiyorum her gece yattığım da onu düşünmek , her sabah kalktığım da onun yüzünün canlanmasını istemiyorum.Yeni sevgilim beni çok seviyor ona karşı çok yanlışlarım olmasına rağmen gitmedi yanımda kaldı üzülmeyi hak etmiyor ama onu da yarı yolda bırakmak istemiyorum kalbim çok fena yorgun ve bitkin. Ne yapacağım bilemedim.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• eski sevgiline geri dön.şu anda 3hayatı parçalıyosun.bu kızı gerçekten sevmiyorsan bitir yalnız kal ve eski sevgilenle tekrardan başarabilirseniz tekrar deneyin.nacizane tavsiyem bu durumu yaşadım mı evet yaşadım.biz başardık mı tekrardan yürütmeyi evet başardık.

0|1
    0|0
    • Kolay değil işte güvenemiyorum :/

• biraz yalnız kalıp kendini dinlersen güvenebilirsin tabi uzun güzel bir ilişkiyse değer 2.şansa

• bakalım hakkım da hayırlısı :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni aldatan eski kız arkadaşı ne yapacaksın.

Sen halen aldatılma travması yaşıyorsun.

Eskı sevgılınden artık sana fayda gelmez. aldatması onun karakterının bozukluğundan kapat o sayfayı .. Yenı kız arkadaşınıda istemiyorsan daha fazla yıpratmadan ayrıl bencillik yaptığın

0|1
    0|0
  • ne kendine ne de başkasına yazık etme. güven bi ilişkideki en önemli kriterlerden biri; ayrılmakla iyi yapmışsın. beraber olsanız da kavga dövüş çıkardı; bunalırdınız.

0|0
    0|0
  • unutacaksın eskiyi yeni sevgilini üzmeye hakkın yok.

0|1
    0|0
  • yenisine acıcaksın kalbini.. zamanla onuda seversin unutursun üzmekendinide o kızcagzıda :((

0|1
    0|0
  • Ya adam yeni sevgiliiyle birşeyler yaşarken eski sevgilisini düşüyo. SAÇIMI BAŞIMI YOLCAM ŞİMDİ

0|0
    0|0
  • ben de senin durumundan gectim bi dönem.. ama geçiyo emin ol. bi süre sonra daha da düzeliyo. unutmuyosun ama öyle olmasına alışıyosun

0|1
    0|0
    • inşallah unuturum ama hiç sanmıyorum:/

• ben de aldatıldım. hem de göz göre göre. hala bana gel der. ama bana mesaj attıgı geceyi baska bi kızla geçiriyo sonradan öğreniyorum kızın bana mesaj atmasıyla. ben de aşıgım ama unutmak zorundayım. böylesi insana sadece zarar verir. 7 ay oldu ben daha unutamadım ama öyle ya da böyle geciyo gidiyo ama dönme sakın. bu sefer elinde bilir seni. şimdiki sevgiline vakit ayır.

• alışmak zorundayım yapacağım bir şey yok maalesef.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...