Günde ne kadar su içersiniz?

BEn haftanın 3-4 günü 7-8 litre içerim=) Sakın su aygırısmısın esprisini yapmayın =) Dİğer günler vücudum suyla doluğu için 2-3 litre alıyor.HAvuz problemi gibi oldu =) BAzen susarsınız sonra su içersin ,geçer.NE sandınız felsefi mi yapçam bu saatte =)

• Çok su içerim 8+ lt.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hiç su içmem uzaylıyım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ara sıra kullanırım 2-3-4 lt.
    69% (9)60% (3)67% (12)Oy Ver
  • Az kullanırım 1 lt.
    31% (4)40% (2)33% (6)Oy Ver
  • 1-2 BArdak kafi yada Meyvelerden karşılarım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hergün 8+ su içerseniz akradalşar şu sorunla karşılaşabilirsiniz dikakt diyorum >>> link
Tüm arkadaşlara hediyem olsun >>> link =)
BU da olsun >>> link =)

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1-2 bardak yetiyor bana, çok susamam; en büyük fadasını askerde gördüm:D 1 damacana ile aşağı yukarı 6 ayı çıkartırım:P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 8 litre mi :O vücudunun %97 si sudan oluşuyor bro; dikkat.

0|1
    0|0
  • 2lt falan içerim günde

0|1
    0|0
  • 2 litre içerim

0|1
    0|0
  • hiç içmiyorum çok ciddiyim. kahve ve kolayla karşılıyorum su ihtiyacını. arada bazen yanlışlıkla içiyorum su :D günlerce ağzmdan bir yudum su girmediği oluyor.

0|1
    0|0
  • 1,5-2 litre.

0|1
    0|0
  • Fazla su icmem.

O degil de uykum geliyor sanki...

0|1
    0|0
  • 10 bardak

0|1
    0|0
    • KAnka o.0 ?

• Tabikide öyle ama herzaman 10 litre içmemk gerek. 2 gün önce su zehirlenmesi şüphesiyle doktora gittim ben doktorun dediği şuydu >>> link Yani fazla su içme her an diğer tarafta bronzlaşırısn diyor =)

• ödem yapar fazlası.. ama 10 bardak iidir ideal olan..10 litre hangi bünye içer ölürüz mazallh :D

• Ara sıra kullanırım 2-3-4 lt.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ara sıra kullanırım 2-3-4 lt. :D:D ara sira 2-3 ltre.. haci burda bi skinti var bu soru dunde vardi cevabimin aynisini yapistiyorum :D

su icmek iyidir cok faydalidir fakat fazlasi zarardir .Fazla su içmek beraberinde fazla su atımını da getirerek yine vücuttan fazla mineral kaybına dolayısıyla da elektrolit dengesizliğine yol açacaktır. :) yani kisacasi bokunu cikarmadan icin :D

0|1
    0|0
  • Bi ben mi su içmeye fırsat bulamıyorum :/

0|1
    0|0
  • Bende hemen hemen senin gibiyim gece bile kalkıp su içiyorum 1-2 litreyi falan buluyor genelde .

0|1
    0|0
  • günde 4 litreye yakın su içiyorum

0|1
    0|0
  • 1 lt içsem şükredecem. çok az içiyorum :/

0|1
    0|0
  • 2 litre civarında. ama meyve suyu falan da çok içerim

0|1
    0|0
  • 3 su bardağı.