Evlenmeyi düşündüğünüz kişide aradıgınız özellikler

evlenmeyi düşündüğünüz bir kızda aradıgınız özellikler ?

evlenmeyi düşündüğünüz bir erkekte aradığınız özellikler nelerdir?

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• valla ben bir erkekte özellik aramam şahsen :D

0|0
    0|0
    • sen kadınmısın neden erkekte özellik arıyorsun ki

• sen erkeksin senin kızda özellik aramaman lazım erkekde değil

• hadi ya bak bunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu :D ben şaka yapmıştım en başta ama anlamadın sen :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Bizde evlilikler ömürlük olduğu için Allah korkusu , helal süt emmiş olması , oturaklı ve ağır bailı olması , birazda muhafazakar olması... Aslında bir çok şey var .. Ben nasıl evlenicem, nasıl bulucam böyle birini diyede düşünmeye başladım açıkçası :(

0|0
    0|0
  • Vala saymakla bitme, o sebepten hiç başlamıyorum bile..

0|0
    0|0
  • Yüzü,vücudu fazla köşeli olmasın. Güler yüzlü olsun. Okumayı, öğrenmeyi sevsin. Öğrendiklerini anlatmayı sevsin, bana da öğretsin, ben de ona. Tembelliğe hakkı olduğunu bilsin, beni de çalıştırsın. Her şeyi değiştirme ve geliştirmeyi sevsin. Her şeyden önce benimle beraber yaşamak konusunda bir takıntısı olsun, bunu sorgulamasın, bana da sorgulattırmasın.

0|0
    0|0
  • Aile kültürleri yakın,uyumlu,konuşkan bir yapısının yanında sosyal kültüre önem veren gerektiğinde kişisel karizmasını çevresine karlı etkin kullanabilen biri olsun derim.Ben buyapıdaki insanları severim sempati duyarım.Temiz ve bakımlı olmalı.el ayak bakımına önem vermeli.Bakışları , elleri ve vucudu orantılı olsun derim

0|0
    0|0
  • Evi arabasi işi olsun dicem ama .. hayirlisi neyse o olsun

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum

Evlensemde ondan başka bir kız olmaz.

0|0
    0|0
  • Çok uykum geldi elim gitmiyor yaz yaz bitmez :D

0|0
    0|0
  • Benim ki biraz nazlı olsun. :)

0|0
    0|0
  • güzel ahlak edep haya iman amel saygı sevgi ama nerde yok böyle biri uzayda iğne aramak bundan belki daha kolay zaten bu gidişle bizde evlenemeyecegiz fiziksel dersen 165 180 55 80 arası

0|0
    0|0
  • Eline erkek eli değmemiş olsun, saygılı olsun, aza kanaat etsin, yoktan anlasın, sevgisi sonsuz olsun

0|0
    0|0
  • adı nurcan olmasında ne olursa olsun .

0|0
    0|0
  • tatlı gülüşlü çalışan ve zeki .

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter :)

0|0
    0|0
  • devir öyle bi devirki bacım nefes alın yeter :D

0|0
    0|0
  • karşılıklı sevgi. aşk olsun gerisi önemli değil.

0|0
    0|0
  • ruhu bakire vucududa bakire olsun yeter

0|0
    0|0
  • Erkeğine bağlı olsun maddiyata çok düşkün olmasın öteki şeyler zamanla oturur yerine

0|0
    0|0
  • ALLAH korkusu olur inşallah eğer onun bilincinde olursa herşey sağlıklı olur..

0|0
    0|0
  • artık Dünya adlı gezegen de evlenilcek kız yok , nesilleri tükendi .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• taş erkek olck taşş haluk gibi olsun cidden tamam tipini begenmıorm ama aradgm tüm özellkler o kaarkterde mevcut

1|0
    0|0
  • olurda düşünmeye falan başlarsam, 'adam' olsun yeter.

2|0
    0|0
  • Belirli kriterlerim yok. Hayat karsima kimi cikarirsa artik..

2|0
    0|0
  • Erkek olması çok önemli tabi .

0|0
    0|0
  • Allah korkusu olmalı ilk şartımdı.

0|0
    0|0
  • kaderim kimse artık.

0|0
    0|0
  • zengin olsun başka bi şey istemem

0|1
    0|3
  • Once sadakat.Harama yan gözle bile bakmak aldatmaktir.Buda Ancak Allah cc. Korkusu ile olur.Onun için Allah.dan cc. Korkan bir kul olsun hatta ödü kopsun Günah işleyip Allah'ı cc. Üzmekten o zaman ondan iyi erkek yoktur dünyada.Kimseyi kiramaz,eşini aldatamaz üzemez,ama haddinden fazlada değer verip tepesine çıkartmaz zaten.Çünkü Allah cc. Öyle emr ediyor.Öyle mutlu mutlu yaşarız

0|0
    0|0
  • Adonisi olmalı yoksa evlenmem.

0|0
    0|0
    • Adonisi olsunda... bakalım senin, sütun gibi uzun bacakların, incecik belin var mı ?

• Belki Angelina'dan daha güzeldir ... dünya'da bi Angelina var dimi ? ha bide Brad'te adonis var dimi ? kompleksli topik

• Puf varya bu kadar olmaz . Tüm adonisi olmayan erkekler buraya toplanmış.

• adam olsun,kişilikli olsun yeter

0|0
    0|0
  • parası olsun yeter

0|1
    0|4
Yükleniyor...