Yakınlarınıza verebileceğiniz en büyük hediye ?

Yaşınız baya ilerledi . Normal bir insan yaşamı standartlarına göre ömrünüzün son zamanları . Mal varlığını şuan ki haliniz gibi düşünün yada tahminlerde bulunun . Yakınlarıma bıraktığım en büyük hediye şudur diyebileceğiniz ne var ? Mesela şu anda ölseniz ne bırakırdınız yakınlarınıza ?

Güncellemeler:
Manevi birşeylerde olabilir arkadaşlar illa maddi olacak diye birşey yok .

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Maddi eşyalarımı dağıtsınlar arkadaşlarıma çevrem aileme veya bir vakıfa.Ben zahten hazırladım kendimi o günlere.Babama ve anneme onların bana bu zamana kadar verdikleri emeğe, sevgiye herşeye teşekkür ettim ve onlarla hellalaştım ve onlara onları ne kadar sevdiğimi söyledim ve bu gün ölsem o açıdan rahatım ama abimle bunu daha yapmadık.Abimle benim aramda hiç bitmeyen bir çatışma var.Daima zıt kutuplarız ama onu çok seviyorum :) oda beni çok seviyor sadece bunu ölmeden bir birimize söylesek iyi olur diye düşünüyorum.Geride ne bırakıyorum sevdiklerime? Anılarımızı, hatıralarımızı sevinçlerimizi , sevgimi.Umarım arada bir beni anarlar :).Ne borç bırakıyorum nede dert.Mezar yerimi bile hazırladım.Kefen parası bile hazır.Bir kuruş bile harcamicak hiç kimse.Başka ne istiyor olabilirlerki.Hali hazır ölümü gömecekler.Hayırlısı olur inşallah :)

2|1
    0|0
    • En iyisini seç butonunu genelde kullanmıyorum ama bu yazı seçilir arkadaş ! :)

• Olsun sen okudun oda bana yeter.Ben popülarite veya çok kişi okusun diye sorunlarım yok.Ben yazmayı seviyorum.Okumayıda seviyorum ama dediğim gibi insanlar uzunca yorumlardan bunalıyorlar.Sabahın köründe şimdi benim yazımı kim okur? Hiç kimse :) .Şu an gözleri şeşpeş bakıyordur bir çoğunun yorgunluktan ve bende zahten uyumaya hazırlanıyorum.Sende değişme.Aynı yolundan devam et.İyi uykular veya iyi sohbetler iyi sabahlar dilerim.

• Aynen ne popülaritede ne birilerine laf sokmada falan gözüm yok . Evde kalan zamanlarımda tanımadığım insanlarda olsa bilgi ve fikir alışverişinde bulunuyor espiriler yapıyorum . Kullanmasını bilene gerçekten güzel bir site iyi düşünülmüş . Bende sohbet için teşekkür ediyorum iyi geceler ve iyi uykular :)

Kızlar Ne Diyor 9

• bence en buyuk verebilinecek hediye onlara birbirine karsi saygi sevgidir. maddiyat kimseyi mutlu etmedi etmezde. manevi sevgi herzaman daha iyidir. yakinlarinizi iyi yetistirdiyseniz onlara dunyada herseyin maddiyatan olmadigini bildirmek. bence en buyuk hediye saygi terbiyedir en guzel hazine bu. digerleri hep parayla alinir ama terbiye saygi sevgi alinmiyor para ile

0|1
    0|0
  • Karikatür dergilerim var-onyüzmilyon baloncuk kadar-

burs borçlarımı bırakabilirim bir de :(

0|1
    0|0
    • Bir yakınımızın 20 milyar kredi borcu vardı vefat etti borçları silindi artık kanunen yakınlara borç kalmıyor arkadandan borç bıraktı diye küfür etmeyecekler yani :)

• sevindim :O

• soru başlığına cevap veriyorum, bi koca bi bebek. dul-yetim kalmış bile olsalar bu ikisini ölümüm pahasına isteyen kocaman bi ailem var.

1|1
    0|0
  • bi teelfonm var ya onuda atarlr zaten ölünün esyasına dokunlmaz bizde ii sormussun dondm kaldmcidden

0|1
    0|0
    • Manevi birşeylerde olabilir dur güncelleyeyim bari herkes maddi olarak algılamış :)

• haklısın ..tskkrler:))

• Rica ederim iyi akşamlar :)

• öldükten sonra bırakılabilecek en iyi hediye itibardır.

0|1
    0|0
  • hayatta edindiğim tecrübelerimi cocuklarıma yazar bırakırdım.

0|0
    0|0
  • yazdığım romanlar ve şiirler :) bastırırp zengn olurlar

0|0
    0|0
  • gümüş zippo.

1|0
    0|0
  • hediyenin büyüğü küçüğü olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Organlarım. ederi karaborsada 300-500 tl (üzerimdeki kıyafetler dahildir)

üzerimdeki kıyafetler ederi 200-300 (pazarlığa tabidir)...asdsadsad

1|0
    0|0
    • Organlar 500'den daha fazla eder yav . Ama bağışlaman daha iyi olur bence son nefesini verirken sana ait birşeylerin hala başka bedenlerde yaşıyacak olmasını bilmek asil bir duygudur .

• ben makaradayım yaaa, ne vasiyeti

• kucağımdaki laptopum ve evin önündeki arabamdan baka bişiyim yok. onları da çocuk esirgemeye bağışlarım gerek yok bunları bi yakınıma bağışlamaya :D

0|0
    0|0
  • maddi olarak düşünürsek, şimdi anca cüzdanımdakini bırakırım. o zamanlar? ilk yatırımımı çocuk gibi üzerine titrediğim fabrikamı bırakırım :) manevi olarak olaya bakıcak olursak, torunuma kullandığım ilk kalemi bırakabilirim.

0|0
    0|0
  • bence aileme verebilceğim en güzel hediyem kanseri yenip tekrar onların yanında olmam oldu bence bundan güzel bir hediye lmayacağını düşünüyorum çünkü sevdiklerimiz daima bizi yanında ister ve en büyük hediye onlara budur bence...

0|0
    0|0
    • Gecmis olsun ne kanseriydiniz ?

• Kanser hastalığında psikolojinin çok önemli yeri olduğunu söylüyorlar geçen sene lise öğretmenimi göğüs kanseri gibi tedavisi diğer kanserlere göre daha yüksek olan bir hastalıktan kaybettim eşinden falan boşanmıştı manevi çöküntüdeydi ailenizde sizde çok şanslısınız .

• şiir defterim.onun haricinde dostluğumdan başka bişeyim yok

0|0
    0|0
  • iPhone 4 ve bilimum Zippo.

Saatim de olabilir.

Yıllıklarım olabilir 2008'den beri.

Var yani öyle 3-5 bişey.

1|1
    0|0
Yükleniyor...