Kahve termosları çok hoşuma gidiyor :)

arkadasşar kahve delisiyim ve okulda falanda içmk için bi yerlere oturma ihtiyacı duymuorm ve böyle renkli renkli küçük kahve termosları gördm sabah çıkarken doldursam günlük içmk için sabah saatlernde kullanıslımı kullananınız varmı merk ediyorum saçma ama güzelse alıcam :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• güzzel güzelde sende tiki ler gibi kullanma o termosu elinden düşürmeyen tiki lere sinir oluyorum iticiler

0|0
    0|0
    • aslında tikilikle yakından uzaktn alakam yk hayatmn çoğu sokakta geçer ve paspal bi halde :) yalnzca kahve seviyorumm

• Hep cebimde taşırım hiç eksik etmem :D

0|0
    0|0
  • 30 yaşına geldiğinde gözlerin çökük suratın tarla gibi kırışırsa hiç korkma. Kahvedendir.

0|0
    0|0
  • ele yakışmıyor biraz malca duruyor ama güzel bişi

0|0
    0|0
  • Kahve sevmem ama termosları güzel kahve makinaları daha güzel ama:D

0|0
    0|0
  • onlara mug denir.

0|0
    0|0
    • saolll cahillik paçamdan akıyor :)

• Starbucks.

• teşekkür ederim netten satan bi yer görürsen link atarsan sevinirim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• 2-3 saat tutar; fazla değil. havalı olur :)

0|0
    0|0
  • ben de gün içinde sürekli kahve içerim. kardeşimin hediye ettiği bir termosum var, oldukça kullanışlı. birçok yerde satılıyor diye biliyorum. alırken dikkat etmen gereken şey, kapak kısmının lastikli olması ve lastiğinin sağlam olması; dökülmemesi ve hava geçirmemesi için. starbucks ve mudo'da güzel tasarımlı termoslar bulabilirsin. internetten de sipariş verebilirsin.

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler :) yanında taşıryormusun peki nasıl kullanışlı mı bu bakmdan

• starbucksta satılıyolar diye biliyorum arkadaşımın vardı memnundu

0|0
    0|0
  • Bana starbuckstan kedicikli bir termos hediye gelmişti. Ordan bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • içmk yazmışsın hep dikkatimi çekti

0|0
    0|0
Yükleniyor...