Erkekler neden futbol izler?

Şimdi kızlar futboldan anlamaz gibi bir düşünce var ve kızın futbol izlemesi abest duruyor çoğunluğa göre. Ama bana da Erkeklerin erkek izlemesi koçum benim aslanım demesi gol olunca sevinmesi ne bileyim saçma geliyor bir erkeğin telefonunda futbolcu (erkek) resminin olması kadar komik bir şey olabilir mi? bana göre hadi kız izlese neyse erkekleri izliyor futbolcuyu izliyor ulan erkek niye erkeği izliyor 😕

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar neden dedikodu yaparsa o yüzden

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben maclari erkek icin degil, takimim icin izliyorum. Mac izleyen hicbi kizin da erkek var diye izledigini sanmiyorum. Erkekleri izlemek isteyen mac izlemez orda en yakisiklisi bile terliyo, sumkuruyo, tukuruyo, tuhaf tiplere giriyo.
    Bir takimi destekleyip onlarla sevinip uzulmek baska bir sey. Stres atmak da cabasi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çoğu iddia için takip eder, bazıları fanatik olduğu için izler, geri kalanı ise başka kanalı açma şansı olmadığı için izler

0|0
    0|0
  • sen olaylara sadece şahışlar üzerinden bakıyorsun işte biz olaya maç ruhuyla bakıyoruz önemli olan spor sinerjisidir. spor dalı ilgi alanı meselesidir şahıslar sadece etmendir..

0|0
    0|0
  • Yapabildikleri bir branş olduğu için. Bir cinsel dürtü benimsemiyoruz sonuçta. Biz branşa bakıyoruz.

0|0
    0|0
  • Kadın tenisi izlemeyi severim ama futbol başka bişey anlıyamazsın sevgi değil hayranlık o

0|0
    0|0
  • futbolun verdiği zevki hissettirdiği duyguyu hiçkimse hissettirmiyorda ondan

0|0
    0|0
  • keyif meselesi ben izlemiyorum, takımd atutmuyprum, futbollada aram yok :D

0|0
    0|0
  • Futbolcuları değil futbolu izlediğimiz için olabilirmi?

0|0
    0|0
  • Hepsi izlemez, ben tenis seviyorum :)

0|0
    0|0
  • kadın dırdırından bıktıgı için

0|0
    0|0
  • ben hiç izlemem, kendim 5 yıl oynadım ama artık maçlara bile bakmıyorum :)

0|0
    0|0
  • kızlar niye dizi izler? :D

0|0
    0|0
    • Dizi de kız meslek liselerinin konusu ele alınmıyor dimi 😉 dizide erkek de var ve kızlar başrol oynayan adam ne kadar çirkin olursa olsun ona aşık olur ve onun için diziyi izlerki ben izlemiyorum 😊

• futbolda da sahada 22 futbolcu vardır ve tirübünlerde binlerce kız taraftar ve erkek taraftar vardır. ben beşiktaş lıyım ama fanatik değilim. izlemem maç falan :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Zevk meselesi bana cok sacma geliyo izleme maca gitme demeleri hemcinslerimin adamin stres attigi aktivite seviyolar maca gitsinler sloganda atsinlar halisahayada gitsinler

1|0
    0|0
  • Sen kadin basketbol izlemiyo musun

0|0
    0|0
  • Ya sen şimdi o Takım tutma aşkını
    Futbolcuların yaptıklarını bilmediğin için sana garip geliyor

Yoksa gayet normal mesela bir erkeğin drogbayi dembabayi Alex in fotosunu ekran kağıdı yapması

0|0
    0|0
Yükleniyor...