Ben 165 boyunda 60 kilodayım günde kaç mekik çekmem gerek?

Bennn 165 boyunda 60 kiloyum kaç mekik çekmem gerekir?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik yapmanın kilo vermeye faydası olmayacaktır. Kilo vermek için aldığından çok enerjiyi vermen gerekiyor. O da mekik gibi küçük kas gruplarını çalıştıran değil, büyük kas gruplarını çalıştıran egzersizlerle olur, yani koşu. Ne var ki daha önce koşmadıysan bu ilk etapta sakatlanmalara yol açabilir. O yüzden hafiften başlamalısın: bolca hızlı bir şekilde, biraz terleyecek şekilde yürü. Ve önemlisi az ye, yağsız ye, şekersiz ye ve hamurun her çeşidinden kaçın.
    Bu arada yine de mekik çek. Mekik karın kaslarını güçlendirip belinin öne doğru bükülmesini engeller. Bu bükülme, insanı olduğundan daha şişman gösterir. Belirli bir sayı veremem ama yapamayıncaya kadar ve 3 veya 5 set şeklinde yapabilirsin.
    Sana başarılar dilerim. :-)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çekebildiğin kadar çek işte. Yavaş yavaş artır. Boyla kiloyla ne alaka onuda anlamadım. Göbüş varsa yardır işte. 50x5 yapıom süper oluyo. Etkisi inanılmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1400 defa

1|0
    0|0
  • ilk başta yapabildiğin kadar ama 3 set yap. zamanla ufak ufak arttır.
    kimi bünye on tane yapar kimi bünye yüz tane.
    sana uygun olanı deneyip bul

0|0
    0|0
  • Onu sen belirlersin ama mesela örnek olarak 10-10-10-10 diye cekebilirsin sonda karın kasların güçlendiginde 15-15-15-15 diye yani sürekli aticak bir şekilde

0|0
    0|0
  • bu soru şeye benziyor İstanbul'da oturuyorum hangi marka araç alayım

0|0
    0|0
  • Oyle bir kural mi var mekik her gun cekince noliyor

0|0
    0|0
  • Eger karnını sıkılastirmak istiyosan mekik cek ama kilo vermeye calisiyosan istiyosan 2000 tane mekik cek etkisi olmaz imkanin varsa 30 dk kos ya da 1 saat yuru ondan sonra cek

0|0
    0|0
  • 165+60=225

0|0
    0|0
  • seks . yap aradığını onda bulursun:)

0|0
    0|0
  • Her gün çekebildiğin en üst sınırı çek

0|0
    0|0
  • 50 mekik çek aslanım :D

0|0
    0|0
  • 100 20×5

0|0
    0|0
  • 40 mekık

0|0
    0|0
  • set halinde yapmanı öneririm 20 likten 4 setle basla sonra yawas yaws arttır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir tek mekikle tamamdır diyorsun

0|0
    0|0
  • plank hareketini yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...