Hayatınızda kullandığınız bir erkek var mı?

Sorum kızlara:

Hayatınızda para, seks, ya da iş hayatı vs herhangi bir sebeple kullandığınız çıkar güttüğünüz bir erkek var mı?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• her ilişki çıkar üstüne kuruludur zaten. güzeldir yanında gezdirerek dikkat çekiyosundur, parası vardır yedirip içirip gezdiriyodur, çok zeki kültürlüdür bir şeyler kapıyosundur ondan vs.. benim için zengin olması yeterli

0|2
    0|0
    • Beğeniyorsundur hoşlanırsın yanında olmasından mutluluk duyarsın. Bu kullanmak sayılmaz. Çok zekidir kültürlüdür bilgilerinden faydalanmak istersin hayranlık duyarsın minnet güdersin. Kullanmak sayılmaz. Ama amaç parasıdır. Duygusal bişi yoktur. Sadece yemektir amaç bu kullanılmaktır. Hiç saygı duymadğın biridir mevki sahibidir. Sırf bu amaçla şirin gözükür arkasından konuşursun. Kullanmaktır. Yakışıklıdır çekicidir iyi seks yapar. Ama aptaldır:) Belirli günler çağırırsın.Kullanmaktır:)

• parası varsa hatalarını görmezden gelebilirim sorun değil o ahahah

• son cümlen olmasaydı sonuna kadar haklısın derdim de

gene de tüm cümlelerinde haklısın

sadece son cümlede dilenci olmayı tercih etmişsin (alındı deme iyi para kazanıyorum,sadece dilencileri sevmem.amacı para olmasa da ben zaten sevgilime para harcattırmam)

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır yok ve hiç bir zamanda olmadı.Çok küçük yaşlarda çalışmaya başladım ve sırf inadım içinde üniversiteye giderken babamdan para almamak için inadım için hem okudum hemde çalıştım.Babam her ay hesabıma para yolluyordu ama inadım inat diye o paraya dokunmadım ve okul diplomamı aldığımda babam bana yollamış olduğu tüm parayı geri verdim.Ben kadın olsun erkek olsun başkalarının üzerinden geçinen insanlara saygım malesef yok hatta bazıları o haftayı, o ayı geçirmek için erkekleri veya insanları kullandıklarını görünce sadece onlara acıyorum ama veren mutlu alan mutlu .Hayırlısı

0|1
    0|0
  • hayir yok olmasinida istemem! hepsi benim kendi cabamla olmustur. bir erkegin cabasi parasi ile degi. o erkek bana parayi pulu falan verdigi gibi keserde bunu. ozaman nolacak. en guzeli kendi kazanman kimseye muhtac olmaman. herseyi kendin yapki gurur duysunlar seninle

0|1
    0|1
  • Ben kimseyi kullanmadım; beni de kimse kullanmadı sanırım zannımca..

0|1
    0|0
  • var, çok bilgili biriydi sırf bu yüzden çıkmıştım ve çok şey öğrendim

0|2
    1|5
    • Bu kullanmak sayılmaz ama.

• Bilgilerinden faydalanmak adına arkadaşlık kurmuşsun sanıyorum. Bunun neresinde onu kullanma?

• evet öyle yaptım.. tabi belki direkt kullanmak denmez ama kandırdım çünkü hiç sevmeme rağmen rol yaptım hep..istediğimi yeterince alana kadar oysa o bana çok aşıktı. bu yaptığım kötü bişey

• asla kimseyi kullanmam

0|1
    0|0
  • Kullanmak filan bana göre değil benım kendıme saygım var, seyirlik değil ömürlük olsun.

0|1
    0|0
  • Tek taraflı bir menfaat soz konusu olmadı hiC bir zaman..

0|1
    0|0
  • bnce ii soru tbrikler.. gecmişte oldu ama su an yok

0|1
    0|0
  • Çıkarlarım için :) çok erkeği kullandım.

0|1
    0|1
    • soranda art niyet seziyorum :D kısaca anlatayım sevgilisinin yanında ilgi gösterir uzaklaşınca göstermez falan. olur öyle şeyler. farketmek gerekiyo. deneyen oldu ama genelde laf sokup rezil ederim böylelerini. sen bide bana denk gel cevaplayan :D

• Yok senin gibilere denk gelmiyorum :)

• duygusal olarak kullandığım biri olmuştu sevdiğim kişiyi kıskandırmak için ama pişmanım o çocuğun helalliğini almadan burnum b.ktan kurtulmadı

0|1
    0|3
  • Vardı evet

0|1
    0|4
    • Hangi amaç ile?

• Yok vakit geçirmek için acımı unutturması için.Yenisine aşıktım ama eskisi beni mutlu ediyordu böyle saçma sapan bir durumdaydım.Pişmanmıyım evet.Her ikisinide cıkardım hayatımdan cok zor olsada

• Genelde bunu kadınlar daha çok yapıyor. Çünkü erkekler bu başarıyı yakalayamadıklarından dolayı, kadınlar üstteymiş gibi gözüküyor. Niyetler aynı, ama fiiliyat farklı...

Erkekler Ne Diyor 4

• kullanıldığım zamanlarım olmuştur . bazılarına bilerek izin verdim kullandığını sanma rahatlığındaki bir insanı süründürmek zevkli oluyor diye .. bazılarına ise farkıında olmadan. eminim onlarda zevk almışlardır :)

0|1
    0|0
  • gizli cevap vermişler yemiyo herhalde çıkmaya :D

0|1
    0|0
  • menfaat vardır her ilişkide...

0|0
    0|0
  • O seni kullandığını düşünüyor, sen onu izliyorsun.

Böylesi daha güzel.

1|0
    0|0
Yükleniyor...