Erkekler yanınızda sevgiliniz varken bir kız size bakarsa rahatsız olur musunuz?

Erkekler yanınızda sevgiliniz varken bir kızın size bakıp durması hoşunuza mı gider yoksa sinirlenir misiniz? peki yaa siz kızlar bi erkek size sevgilinizn yanında bakıp bakıp durursa ne yaparsınız?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yanımda bir kız varken onu yüceltirim.Tanımadığım bir kızın egosunu niye okşayayım.Yerle bir ederim egosunu.Yalnız olursam baksın.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Mevcut durumun huzurunu, olası ego tatmininin riske atmasına izin vermek mantıklı değil.

Bu cins diyenler var...balonunu ısırayım... doğrudur.kızların arasında da yanında kız olan erkeği kendine baktırıp tercih edilen daha çok ilgi çeken savaşını veren cinslere uygun modellerimiz/cinslermiz mevcut:D

1|0
    0|0
  • hani diyorlar ya rahatsız olurum kiim erkekmi kızın bakmasından rahatsız olcak bırakın yalanı be kimin hşuna gitmezki ... kıza bakan bi erkek olursa kız rahatsız olur kızların yapısında var ama kıza bakan erkek kızın sevgilisine yakalanırsa o gece nezarette ayak kokulu battaniyeye sarılıp yatacaktır demek :)

0|0
    1|0
  • Sevgilim yanımdayken bir kız devamlı bana bakıyorsa sinirli gözlerle bakıp onu uyarırım.. Ama bir erkek yanımda sevgilime baktığını sezersem resmen onu oturduğu masa gömerim.. bunda sakinle karşılayacağımı düşünmeyin.. her erkek aynısını yapar..

1|0
    0|0
  • Öncelikle yumuşak bir dille uyarırım.

Bak kardeşim ayıp ediyorsun.

İkinci uyarımda ithamda bulunurum.

Kardeşim arkadaşım ilgilenmiyor lütfen toz olurmusun yaptığın etik dışı bir olay.

Üçüncüde direk dalarım...

1|0
    0|0
  • Eğer birisine bakmıyorsan onun sana baktığını farkedemezsin

1|0
    0|0
  • uzaklaşmak iyidir .

1|0
    0|0
  • alıştıgım için sıkıntı yok :D

1|0
    0|0
  • rahatsız olurum...feci şekilde arkamı dönerim yer değiştiririm...ortamı germeye gerek yok

1|0
    0|0
  • Sevgilimle otururken bir erkek ona bakarsa bakanın vay haline bana bir kız bakarsa o zaman kızın vay haline Sevgilimde bende aşırı kıskancız :)

0|0
    0|0
  • onu kullanarak sevgiliyi sinir etmesi acayip zevkli oluyo :D

0|0
    0|0
  • Sarılmıyorsam Eğer sarılırım yada öperim ne kadar sevdiğimi göstermeye çalışırım diz çökerim falan

0|0
    0|0
  • Başımı bile çevirmem.

0|0
    0|0
  • En iyisi görmezden gelmek yokmuş gibi davranmak.

0|0
    0|0
  • hoşuma gider egom tavan yapar :D

0|0
    0|0
  • Genelde manita yanımdayken daha çok bakış alıyorum bu da ayrı bir hüzzam mevzudur..

0|0
    0|0
  • bakmam. belki istemsizce gözüm kayabilir ama benim hatuna yangözle bakanın gözlerini oyarım.

0|0
    0|0
  • hoşuma gider tabii ki.

0|0
    0|0
  • olurum bu neden bakıyor sorusuna cevap veremiyorsun ve kavga çıkıyor

0|0
    0|0
  • gelsin o da otursun masaya derdi neymiş bakem.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olmaz canım onlar, yandan yandan bakarlar:) Bir gururlanırlar bir havalanırlar. Her cinside aynı bunların

1|1
    0|0
    • sadece ona mı bakıyoruz? sağı solu kontrol ediyoruz, yani sevgilimizi kesen bi hıyar varmı diye de bakıyoruz. Bizim ki rutin güvenlik prosedürü:D

• bana da piscolata diyebilirsiniz:D

• ne alakası var gözüm daldı...asdasd

• O erkekten hayır gelmez zaten. Sevgilim yanında ben varken dünyadaki tek kızın ben olduğunu düşünmeli. Başka kızlara bakması onun kalbinin çok hücreli olduğunu gösterir.

2|0
    0|0
    • peki sevgilin değil de kız bakıp duruyorsa?

• Sevgilim yok zaten de kendi düşüncelerimi söylüyorum. Kız bakıyorsa zaten yanındaki erkeği hiç sevmiyor değer vermiyor demektir. Sevgilisi varken bir kız başkasına bakıyorsa ben onun hakkında kötü düşünürüm.

• Keyiften köşe olurlar yavrum ne rahatsız olacaklar. heyy gidim...

0|0
    0|0
  • Ben sevgilime daha çok yaklaşırım Israrla karşıdaki adama sevgilim olduğunu gösteririm

1|0
    0|0
  • ben ilgilenmem.sevgilimden başkası beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • hayır niye rahatsız olsunlar.. ama kız arkadaşı dellenebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...