Galatasarayın formalarında neden ay yıldız yok?

Selam arkasdslarım

Malum bugun sevgililer günüydü ve bende hediye olarak cok sevdıgım bırseyı aldım.. Galatasay forması ama soyle bır durum varkı.. Forma orjınal olmasına ragmen bayragı ayrı verımısler.. Orjınal urunlerın uzerıne baktıgım zaman netten hıc bayrak resmı yok.. Bunu erkek arkadsımla da uzun uuzn dusunduk.. Ve gercekten bunun bu sekılde olmasına hıc bır anlam veremedık.. Bakıyoruz fenerde ve besıktas da bayrak var. Bızde neden yok? Acaba dedık turk olmayanlar ıcın ayrı mı uretılıyor ozel formalarmı? Ne alaka Turkıyede yasıyoruz neden Kendı turklugumuzden utanıp bayragımızı kaldıralımkı? Zaten tutup bır ıngılız yada almanın galatasarayı tutucak halıde yok?Kımden neyı saklıyorz anlamadım gıttı.Bu sakınalacak takıp takmamak bır tercıh meselesı halıne getırılecek bır mesele degıl.. Turkıye cumhuriyetı sınırları ıcınde yasayan her turk takımı formasında bayragını bulundurmalı. Bu karabuk olur bursa olur fb olur ts olur farketmez.. Gercekten bu duruma cok uzuldum.. Bız neden soyumuzdan utanalımkı? Yada bunu tercıh meselesı yapmak Gs takımına hıc yakısmadık.. bercolonaya manc unıted a baktım..adamlar aslanlar gıbı bayragını koymuslar.. Bız kımden ne cekınıyorz anlamadım.. Benımle aynı gorusu paylasanlar yorumlarınızı beklıyorum..

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• olması lazım mutlaka yoksa zaten koymaynanları bi anmak lazım kulaklarını çınlatmak lazım türkiyenin takımıysa o bayrak olacak o kadar !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• link öncelikle birşey söyleyeyim Türk bayrağı her takımın formasında olmaz bir önceki sezon şampiyon olmuş takım Türk bayrağını formasında bulundurabilir bu sene satılan formalarda olmamasının sebebi sponsorluk anlaşmasından kaynaklanıyor Formayı aldıktan sonra bastırabilirsin en fazla 10 dakikanı alır

0|0
    0|0
    • galtasaray son sene şampiyon olmadımı? ayrıca fenerın de var.. gecen sene sampıyon olmadı

• Fener Türkiye kupasını aldı o bakımdan ondada var Galatasarayda futbolcuların giydiği hepsinde var sadece tataftarlara satılanlarda yok o da sponsorluk anlaşmasından dolayı

• Yurtiçi veya yurtdışı maçlarla alakası yok, önemli olan Türk bayraklı formayı her maçta yabancı oyucular dahil olmak üzere herkese o hazı yaşatmasıdır. link

0|1
    0|0
  • sampiyonlar ligindeki butun maclarimizda ay-yildiz vardi, sadece super ligde yok. olmasida gerekmez.

manchester formasinda Ingiliz bayragi yok link

Barcelonalilar zaten ispanyollardan nefret ederler...

1|0
    0|0
    • neden super lıgde olmasınkı..? sebep ne yanı? bız turklugumuzden neden utanalım kı? yakında heryerden bayrakda kalkar.. ulusal bır kısılıgımızmı olmasın.

• Turkiyedeki butun takimlar Turk takimlari olduklarindan dolayi olabilir :) Bunun Turklukle bir alakasi yok

• tamamda genede kaldırmasınlar.. taraftar olarak üzülüyoruz..

• Galatasaray bu konuda açıklama yayınlamıştı zaten ?

- Satılan formalarda bayrak mevcut değil. Bayrak olmamasının sebebi bu baskıları üreten firma Lextra ve Nike arasındaki bir problem. Sanıyorum bu kumaşlarda uygulanmasında problem yaşanıyormuş. Bu sebeple bayraksız satılıyor formalar.

- Ancak formalar alındığı zaman, ücretsiz olarak bayraklar da forma ile birlikte veriliyor sonradan basılabilinsin diye. Fakat bir kaç hafta içinde, bayrakların hazır olarak, formaların üzerinde olduğu formalar da satışa çıkacak.

0|0
    0|0
    • Koca Galatasaray takımı bayrak baskılarında sorun olan şirketleri uyaramamışmı yani ? pehh

• link

diger takimlarin formalari,

• Bence bu konunun sonu kavgaya gidebilir . Gelir dengesizin biri gavur takımı işte ne olacak fransızlar kurmuş zaten cim bom bom olayı şöyle çıkmış bilmemne laflarla bik bik bik edecek burada .

0|0
    1|0
  • Eski sezonlarda yoktu,geriden geliyorsun yeni sezon da mevcut.

0|0
    0|0
    • kANKA geldin mi bana mı öyle geliyor kokoreç partisi nasıldı=)

• bilip bilmeden saçma sapan tespitler yapmayın lütfen

gsstoreda ayyıldızlı olan forma da var. ayyıldızsız forma da var. ayyıldızlı olan biraz daha pahalı. siz ucuz olanı almışsınız

0|0
    0|0
    • ne ucuzu kardes.. :D sen delırdınmı:. bılıp bılmeden konusma:D ben gozumle gordum.. bayrak resmen ayrı verılıyor.. ve dıger formaların uzerınde de yok..

• Hey Allahım yaa siz Ayyıldızı para ilemi ölçüyosunuz yazık sizlere...!

• bak bakalım formalara ve fiyatına

link

link

bu da klüpten resmi açıklama

link

• Sanane kamil.

2|0
    0|0
  • Bu üretici firmadan kaynaklanan bir problem.

link

0|0
    0|0
  • indirimli ürünlerde yok , yeni ürünlerin ise 3ünde var bu sene

0|0
    0|0
  • Futbolcu formalarında var güzelim ay-yıldız ama taraftar formalarında yok. Çünkü formalar Nike'ın merkezinden yani York'tan geliyor. Ay ve yıldız ise sonradan Türkiye'de eklendiği için daha sonra ekstra olarak isteğe göre eklenebiliyor.

sporkolik.net/images/galeri/gs-2012-2013-kirmizi-forma.jpg

Aynı durum Fenerbahçe içinde geçerli;

kralspor.ensonhaber.com/resimler/3_8.jpg

Kısaca yurtdışından gelen orjinal kalıplarda ay yıldız veya kollara takılan TSL, Şampiyonlar ligi, Uefa vs armaları sonradan eklenir. Mağazalarda da genellikle orjinal kalıplarıyla yani sade halde satılır.

Şu fransız saçmalığı sıktı artık. Takımı kuran 17 yaşlarında 5 tane genç. Fransız olayı konusunda fenerbahçe'ye 5 yıl önce tazminat davası açıldı ve kazanıldı.

iddia edilen fransız komutanı Jean-Pierre Dimioulin diye biri gerçekte hiç yaşamamış. Bu olay yıılar önce açıklanılmasına rağmen hala bazı taraftarların sıkışınca Galatasaray'a saldırması resmen eziklik. Ahan linkte verelim;

arsiv.sabah.com.tr/2005/02/19/spo114.html

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi kaç cümledn snra okuma geregi bile duydadm... Formalarmzda mevcut Ay Yıldız armamız.. Şayet olmayan ürünler varsa bile formanın yanında Ay Yıldz arması ek olarak veriliyor.

1|1
    0|1
    • neden ek verıyorlar.. ? sebep ne yanı? bassınlar.. bu tercıh meselesı olamaz.. kımısı takmak ıstemıcek dıyemı basmıyorlar.. azınlıga gore ıs olmaz.

• onu bunu bilmem bırakın formayı Armasında türk bayrağı olan takımdır BeşikTAŞK

0|1
    0|0
    • Sebebi de bir milli bir müsabakaya milli takım çıkaramamışız. Ülkeyi milli maçta BeşliktAŞKımız temsil etmiş..

Yükleniyor...