Tamamen umutsuzluğa kapıldığınızda bir dönüm noktası olup istediğiniz oldu mu?

Tamamen umutsuzluğa kapıldığınızda, bir dönüm noktası olup istediğiniz oldu mu?

link

0|0
17|16

En İyi Kız Görüşü

• Muhakkak her zorlukla beraber Bir kolaylık vardır..

Ve yine her zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır...

İnşirah / 5-6 Bu yüzden Ümitsizliğe kapılmadım.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kişisel değil ama aile olarak büyük bi dönüm noktası yaşamıştık. Gerçekten kul sıkışmayınca hızır yetişmiyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Çok ilginç:)10 dakika önce bu resmi gördüm ve pcye indirdim:)vardır elbet böyle noktalar hayatta kalmamızı sağlayan:)

0|1
    0|0
    • ahahaa yahu sen bu kadar uyuzken bu kadar benzer noktalarımıza şaşırıyorum. bi de ikizler aga yaa :D

• bende şaşıyorum ya:)

• Hiç bir zaman umutsuzluğa kapılmıyorum. Ne kadar umut edersem yani pozitif düşünürsem oluyor.

Tamamen umutsuz olduğum vakalarda son ana kadar çabalamak gerek. Her an herşey olabilir.

Asla asla dememek gerek

0|0
    0|1
  • üniversitedeyken cebimde ki son 10 lirayla 11 maçlık bir iddaa kuponu yapmıştım ve tuttu:)

0|2
    0|0
    • iddaa oynayan, pes oynayan, maç izleyen kız candır <3 , adresini ver yetkililere iletip koruma altına alalım seni :D

• haha nesli tükenen hayvan muamelesi gördüm şu an:D

• estf... hayvan demek istemedim de neslinin tükendiği kesin :D

• kolay kolay umutsuzluğa kapılmam yorulurum gerekirse düşerim ama hiç oluru olmayan herhangi birşey için bile çabalarım sonuna kadar.

hayatımda sadece 1kez kaybettim o da hayırlısıymış ama isteklerimi gerçekleştirdim.Allah daim etsin önemli olan bu.

0|0
    0|0
  • Bnm için bir dönüm noktası olmadı her şey daha kötüye gidiyor :))

0|0
    0|0
  • donum noktasi oldu. o donum noktasinda yasadim birkac yil ve cok zor anlatilmasi guc... ama daha guclu daha tecrubeliyim

0|0
    0|0
  • Hayır ama tam başardım sanıp cadı kahkasıyla havalara uçarken "aa kaybetmişim ya la" dediğim çok oldu.

0|0
    0|0
  • oldu küllerimden doğdum eskisinden daha güçlüyüm

0|0
    0|0
  • oldu .

0|0
    0|0
  • ne zaman tamamen umudumu kesiyorum,her şeyin bittiğini düşünüyorum birden her şey iyi gitmeye başlıyo

0|0
    0|0
  • Ben de yaşaya yaşaya umut beslememek gerektiğini öğrendim Artık çok da umutlanmıyorum Böylelikle de hiç istediğim gibi olmuyor Ama bir anda başka bir mucize oluyor Hani şans kapıyı çalınca gibi

0|0
    0|0
  • Oldu, sonra geri gitti.

0|0
    0|0
    • o daha kötü değilmidir

• Evet çok berbar bir şey :( İnan hiç kazanmamak kaybetmekten daha iyiymiş.Elinden kayıp gitmesi çok daha kötü..

• Kendime döndüğüm oldu. Kendime geldim, kendimdeyim.

0|0
    0|0
  • hayatımda dönüm noktaları oldu iyi ki de olmuş diyorum

0|0
    0|0
  • işte o nokta sıçrama noktasıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hz. Mevlânâ bir gün eve gelir, oğlunu üzgün görür. Sebebini sorar.

Oğlu: "Hiç…" der. Hz. Mevlana dışarı çıkar.

Kapıda asılı bir kurt postu vardır, onu alır üstüne giyer.

Ellerini havaya doğru açıp ulumaya başlar. Oğlu babasının bu haline bakıp güler.

Hz. Mevlânâ:

"Evladım, gördün mü?" der.

"Dünya dertleri de işte böyledir.

Kurt, aslında korkutucu bir hayvandır.

Ama sen o postun arkasında babanın olduğunu

bildiğin için korkmadın ve güldün.

İşte bütün dertlerin arkasında da

Rabbinin olduğunu bil ve 'O' na güven..."

1|1
    0|0
  • 20 yaşımdaydım, Eskişehir'den Datça'ya ablamın tayini sebebiyle taşınmıştık. Günde 100 kişiye selam veren ben bir anda sessizliğe büründüm kimseler yok internet yok. 2 ay kadar aynı doğrultuda devam etti kafesin içinde çaresiz çırpınıyordum. Birgün gece 2 de sahile indim avuçlarımı açtım ve ''Allahım sonsuz şükürler olsun bu yaşımda bana cennetinden bir köşe gösterdin hatta yaşıyorum fakat yalnız çekilmiyor kafayı yemek üzereyim'' diye dua ettim (artık duamı dersiniz ne derseniz deyin) 1 hafta sonra evimizin 10 metre altındaki o şirin yazlıktan bir kız çıktı ilk görüşte aşık oldum ve devamı geldi üniversiteyi kazanmam adam olmam hep onun sayesinde oldu çok sevdim ama imzayı atamadık.

0|1
    0|0
  • Peh çok basit yorumlar gelmiş.Bu yazdıklarınız umutsuzluksa benimkiler sanırım intihar sebebi :)

Babam 2 milyon TL battı evimiz arabalarımız herşeyimiz gitti.Üstüne üstelik birde kapıda yatıp kalkan alacaklılar.O arada babam trafik kazası geçirdi.Yolda yürüyemez hâle gelmiştim artık herkes babamı soruyor parasını soruyor.Hiç bir arkadaşınla dolaşamıyorsun çünkü her an bir alacaklı gelip borcunu sorabilir.Yine o dönemlerde kız arkadaşımda beni terk etti oda param için benimleymiş onu anladım.Sonra babamın dost hayatı olduğunu öğrendim vs. Anlattıklarım yaşadıklarımın yarısı ve ben daha 20 yaşındayım :) Bana kimse umutsuzluktan bahsetmesin :)

0|0
    0|0
  • umutsuzluk degilde .. hayattan vazgecmiş bir halim vardı.. hiç birşey yapmıyordum canlı cenaze gibiydim .. yazın köye gittigimde köydeki evin balkonunda cokkk güzel bir kız gördüm.. işte hayatım o an degişti.. hayata tutundum onunla evlenmek icin herşeyi çabalıyorum.. insallahda evlenicem.. onu tanıdıgım gün 2.ci hayatım başladı diyebilirim kendime getirdi beni.

0|0
    0|0
  • kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek dedim hep.bakma gülüp eğlendiğimize

kendimizi kandırıyoruz.başka umutsuzluklara düşmek için yaşıyoruz aslında.

beklediğin dönüm noktası gelir,bakarsın öyle değil.ben böyle düşünmemiştim dersin.için sızlar.

yaşamak dediğin şey basar tokatı.. adam olasın ,akıllanasın diye.

sen yine başkasının öyküsüne tutsak.

0|0
    0|0
  • hiçbi istediğim olmadı şu dünyada.. Neden? Nedeni işimi hep şansa bırakmam.. Olmasını istiyosan işini şansa bırakma kendin hallet.

0|0
    0|0
  • oldu Tamamen herşey bitti dediğim an bi yıl sonra daha güzel bir olayla karşılaştım o zman En ii anladım şey Her işde bi hayır vardır bu söze inancım %1000000 oldu

0|0
    0|0
  • Keşke olsaydı ama hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Alfa romeo 159 du oldu :)

0|0
    0|0
  • Nedense tam da vazgeçtiğinde oluyor istediklerin.. Tam da umudunu kaybettiğinde, önemsemez olduğunda..

0|0
    0|0
  • Hayat zorluklari dersle,r sinavlar yüznden bazen umutsuzluğa kapılıyorum sonra ardından gelen küçük ama beni mutlu eden olaylar ile bu ruh halinden cikiyorum

0|0
    0|0
  • İki haftadır döne döne, döner kavşağa benzedi hayatım..

0|0
    0|0
  • oldu. geçirdiğimiz trafik kazsında kuzenime hastanede öldü denildi ama çok şükür kurtuldu. dönüm noktam orası. Her şeye 0dan başladım.

0|0
    0|0
  • evet.. şu anda da tam bu "tarihi tekerrürü" bekliyorum..

1|0
    0|0
  • önemli olan ne kadar sert vurduğun değil ,kaç darbe alıp ayakta kalabildiğindir

0|0
    0|0
  • benm hiç olmadı şuan umutsuzlugun dibindeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...