Sevgililer gününüz nasıl geçti?

selam arkadaşlar

Sevgililer günününde yalnızım ama mutluyum dıyenler?

Sevgililer gününde sevdiğimle beraber cok kotu bır gun gecırdım dıyenler?

Harika bir sevgililer günüydü.Sevdiğimle inanılmaz bir gün geçirdim diyenler?

0|0
32|41

En İyi Erkek Görüşü

• sevgililer gunu umrum degil HAKKATEN DEGİL DEEEEEEE DESİ ŞU, emek verdigim hakkaten benim icin buyuk caba olan buyuk bi ugras gostergesi olan şeyler yaptıgım halde , meselaa dusunun kiiii ben dovmeci olmama ragmen ve dovmem olmamasına ragmen, portresini dovme olarak gogsume yaptırmayı kabul eden bennnn yaştan dolayı yada artık her ne s...m sebebdense (belki bu sadece mazeretti) reddedildim .ve sevgililer gunu basındaki sevgili ibaresi yuzunden bana o olayı hatırlattı. yok arkadassssss OLMAYACAKSA OLMUYOR , OLMAYACAGİ VARSA NEREDEYSE HİC Bİ ZAMAN OLMUYOR . (sonra dedim ki kendime "yak bi sigara haluk")

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• arkadaşlar nedir bu sevgililer günü.? Bir yazı da "14 Şubat, Avrupa’dan İngilizler aracılığıyla Amerika’ya geçmiş, tüketim dininin tutkulu yayıcısı Amerika bugünü tüketim ediminin bir parçasına dönüştürmüştür. 1800 yıllarda Amerikalı Esther Howland'ın ilk Sevgililer Günü kartını yollamasından bu yana çok sayıda insanın kutladığı toplumsal bir olay olmuştur. Sonuçta, aşk ediminin fiilen meta düzeninin bir parçası haline gelmesi böylece ete kemiğe bürünmüştür. Bizde Sevgiler Günü kutlamaları da, tüketim toplumuna dönüşmemizin ve şimdilerde “küreselleşme” diye adlandırılarak öznesizleştirdiğimiz sürecin ürünü. Eski tabirle kültür emperyalizminin bir sonucu." diyordu yazar..

*sevgililer gününü hiçbir zaman kutla(t)amadım ..Bu sene diğer senelerden farklı sevgililer gününde kadına yönelik şiddeti protesto etmek için arkadaşlarla dans ettik ;)

0|0
    0|0
    • Yanlış düşünüyorsun bence çağımızda mağlum iş güç yoğunluk insanlar sevdiklerine eşlerine çok fazla vakit ayıramıyor zamanlar sadece uyku vaktinde görüşebilen insanlar haline geliyorlar yeni yıl sevgililer günü doğum günleride böyle zamanlarda bütün bir yılı telafi etmek için bir fırsat oluyor. İnsanlar sevdiklerine hediyeler veriyor o gün mutlu oluyorlar.

Amerikada ve avrupada bu gün sadece sevgililer arasında değil tüm insanlar arasında kutlanır yaşadım biliyorum insanlar arkadaşlarına

• kartlar verir aile büyüklerini ararlar SEVGİ GÜNÜ bence böyle günler önemlidir

• bır gun sevgılım olursa sadece 14 subatta degıl her ayın 14 unde onunla cok ozel olarak ılgılenırım yanı o kadar yanlızım...

0|0
    0|0
  • hiç evden cıkmadım desem akşam 11 de bi hatumdan davet aldım gitmedim gece 3 tede aradı hatun nan uykudan kalkacan oohoo bakmadım telefona :)

0|0
    0|0
  • evli insanlar için malesef rutin geçiyor. çocuklarla ilgilenmek gibi bir ebeveyn görevi olunca insan kendine zaman ayıramıyor

0|0
    0|0
  • dün gibi geçti

0|0
    0|0
  • sıradan geçti.. link :)

0|0
    0|0
  • Sıradan bir gündü...Sevgilimde yok,yalnızım...

0|0
    0|0
  • sevgilisi olmayan çok kişi var çoookkkkk

her zamanki gibi sap

0|0
    0|0
  • Böyle geçti :)) link

0|0
    0|0
  • İyi geçti çikolatalı çicek yaptrıdım fakat yenilmişti Bütün romantizimin içine ettiler :D

0|0
    0|0
  • sevgilim olmadığı için sıradan bir günden pek farkı yoktu

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla buluşucaktık. çıktık dışarı, tıka basa dolu heryer. bizde dolaşmaktan vazgeçip metroya gititk ayrıldık.

0|0
    0|0
  • çok yorucuydu

0|0
    0|0
  • yanlızdım evdeydım .. çikmadım sayıla bılır olsaydı guzel olurdu. alırıdım hedıyemı çiçegımı çıkardım karsısına bı cinema yaprdık bı yemk yerdık . ne bılıyım bıraz yuruduk bo bowlıng yaprdık. gecerdı günümüz ama.. yok.. hayrlısı :/

0|0
    0|0
  • geçtik mi o günü ya ne zamandı

0|0
    0|0
  • sevgilisiz harika inanılmaz bir gün geçirdim

yaşasın tek günlük sevfifiler

0|0
    0|0
  • yalnızım yarı mutluyum.

senin resmi görünce de dedim bu depresyonda galiba. :D

sen ne haldesin? :)

0|0
    0|0
  • iyi :P Cevabın çok uzun ya da çok kısa!(Çünkü soru tek kelimelik cevapla sonlandırılabiliyor)

0|0
    0|0
  • normal bi gündü

0|0
    0|0
  • Bıkmadınız mı daha şu konudan.Eminim yarında devam edecek bu konu.

0|0
    0|0
  • harikaydıııı :D bütün gün yattım dershaneye gitmedim anneme mesaj gitti gitmedim diye nerdeydin dedi evdeydim dedim eve kimi attın diye kızdı yattım yeminle diom inanmıyo amk neyse işte yattım bütün gün :D

0|0
    0|0
  • kuran okuyarak gecdı.

0|0
    0|0
  • seninki iyii geçmiş galiba :)

0|1
    0|0
  • Haşırt diye geçti tam yerine oturdu..

0|0
    0|0
  • Harika inanilmaz

0|0
    0|0
  • harika bir gündü eve gittim annem mısır patlatmış babam çay yapmış öyle oturduk kutladık mükemmel di

0|0
    0|0
  • en berbat günümdü

0|0
    0|0
  • valla onu bilmemde saplar günüm süper gecti:)))

0|0
    0|0
  • öyle bir gün mü var ?

0|0
    0|0
  • Yalnız geçirdim nolucak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 32

• Benim sevgililer günüm biraz farklı geçti.Ailece ve dostlarla bizim evde yemek yiyecektik ve hazırlık yaptım her şey hazir derken ailemizden biri hastanelik oldu ve ben sevgililer günün acilden geçirdim :) ve evime bir saat önce geldim ama zahten ben bu sevgililer gününe pek inanmıyorum.Bize diyorlarki senede bir kere sevginini birisine göstermek istiyorsan buyrun hediye alın.Yanı aşk ve sevgi hediyeleremi bağlı? Neden sevgililer gününde hediye yerine herkes öpüşmüyor veya bir birini kucaklamıyor? Sonuçta bu bedava? Hediye ve güller vs neden gerekliki? Biliyoruz hepimiz bunun cevabını.Aşk maddiyata bağlı değildir :).Benim için en azından öyle ve ayni zamanda bu günü sevmediğim başka nedenler var.Bu gün insanları mutlu edeceğine tam tersi üzüyor ve yalnızlıklarını yüzlerine vuruyor.Bu nedenle böyle günlere ben inanmiyorum ama positif taraf en azından esnaf para kazandı :)

0|0
    1|1
  • bize hergün sevgiler günü :) harika bir gündü. her günümüz gibi.

0|0
    2|1
  • abartılmayacak bir gündü. sevgilimle güzel vakit geçirdim mutlu oldum

0|0
    0|0
  • poh gibi

0|0
    0|0
  • sevgilimsiz iğrenç sınav stresi dolu bi gün geçirdim

0|0
    1|0
  • Sıradan bir gün gibi geçti.

0|0
    1|0
  • pinekleyerek geçti

0|0
    0|0
  • güzeldi bilardo oynamaya gittik :)

0|0
    0|0
  • Seviserek </3

0|0
    0|0
  • öfff bu sevgililer günü de " dün, bugün, yarın " tekerlemesinden oluşuyor :|| yok işte sevgilimizzz

0|0
    0|0
  • sevgililer gününde sevgilimden ayrıldım gayet mutsuz ve sulu geçti :D

0|0
    0|1
  • yanlızdım ama mutluydummm

0|0
    1|0
  • Çok güzel birgündü benim için birgün önce tartışıp konuşmazken sevgilim süpriz yapıp yanıma geldi özür felan diledi herşey mükemmeldi ya :)

0|0
    1|0
  • Çalıştım , sonra tabu oynadık.

0|0
    0|0
  • sevgilimle kavga ederk geçirdim nasıl güzel ama dimi :)

0|1
    0|0
  • bok gibi geçti

0|1
    0|0
  • hiç beklemediğim şeyler oldu benim için süpriz bi gündü ama hala gereksiz abuk subuk bi gün olduğunu düşünüyorum

0|0
    1|1
  • Uyuyarak..

Oh mis..

1|0
    1|1
  • fotografina bakilirsa seninki inanilmaz kotu gecmis

0|0
    0|0
  • çok ilginç bir şey oldu sabah güneş doğdu akşamda battı hatta

0|0
    0|0
  • hayda günü bitti şimdi nasıl geçti ye geçiş yaptık :/

0|0
    0|0
  • sevgilime astral seyahat yaptım, gittim öptüm kokladım geldim

0|0
    0|0
  • Aramızda bin km. olmasına rağmen çok güzeldi kargoyla hediyem geldi ayakkabı almış :)

0|0
    0|1
  • sıradan.

0|0
    1|0
  • 14 şubattan bir hafta önce bana altın kolye alan sevgilime hediye bulmam gerekiyodu bulamayınca aklıma gelen ilk şeyi almaya karar verdim ve erotic roman aldım.. bence değişik bir sevgililer günüydü :D

0|0
    0|0
  • no sevgili , no dert no para :D

0|0
    0|0
  • Ben sürekli kızların poposuna bakıyorum zaten :)

0|0
    0|0
    • pardon yanlış yere yazdım cevabı

• sevgılıler gunum berbat gectı dıyebılırım ... küs gırdık sevgılıler gunune... ne bır hedıye ne bır cıcek sadec arasaydı deseydı kı bugun küs kalmayalım ama ıstıyorsan yarın konusma benımle bugun konus deseydı ... demedı ... olmadı ... ne dıyebılırım kı

0|0
    1|0
  • kötüydü... ben kutladım hediyeler aldım ama o anca ben hatırlatınca öylesine yarım ağız kutladı... aşık olduğun adam tarafından önemsenmemek korkunç birşey :(

keşke yalnız olsaydım

0|0
    1|1
    • neden boyle davrandıgını sormalısın..

• doğru diyorsun odun işte ne yapsan odun bilmiyorlar ki tek bir gül yeter bizi mutlu etmeye :(

• dımı.. ama ıste bılmesı lazım. dagda mı yetıstıler mubarek:D

• benim icin hergün sevgililer günü :D

0|0
    1|1
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...