Ya aileniz istemezse? ne yapardınız... Kızlara soruyorum..

Sizi her zaman çok sevecek, çok güvendiğiniz biri var. Fakat aileniz onunla evlenmenizi istemiyor. Arada mezhep farklıları var. Maddi durumlar var. Size bakışı bile farklı, çok eminsiniz size olan aşkına. Bu durumda ne yapardınız? Mantığınızı mı kullanırdınız yoksa aşkınızı mı.

Kızlara soruyorum. Çünkü mezhep farklılıgı erkeklerde cok sorun olmaz gibi, kızı alıp giden taraf cünkü. Birde maddi sorumluluk erkegin üzerinde.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• davul bile dengi dengine derler.. şuan sorun gibi gelmeyen şeyler emin ol evlenip aşk bittiğinde işler rutine bağlandığında büyük sıkıntı yaratır. Ailelerin anlaşıyor olması çok önemli... İleride ciddi sorunlar çıkar ailelerden ötürü buda size yansır. Tecrübe ile sabittir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yakarım bu gezegeni

1|0
    0|0
  • Maddıyat hep sorun

1|0
    0|0
  • kimseyi takma yüreğin ne istiyosa onu yap. Aileni takma bu hayat senin hayatın. yıllar sonra yaşayacağın pişmanlık yüreğinde kor gibi oturur hiçbişey için keşke deme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güveniosam seviosam mantık olarak bana uyuyosa çnkü sevgi bitio mantıkla evlilik devam ediyo evlenirim çnkü mantık demek benim için para demek değil.

1|0
    0|0
  • sevgilimle mezheplerimiz farklı en çok da korktuğum konudur bu yüzden ailem beni vermez diye çok da düşündüm bu konuda :) çocukla evlenmem bi daha görüşmem ama ailemin de cenazesine bile gitmem

0|0
    1|0
  • bu durumda olan bir bayan için yaş-eğitim durumu- kariyer- çok etken. " Birde maddi sorumluluk erkegin üzerinde." demişsin.. şahsen bunların dışında ne söylersem yalan..

1|0
    0|0
Yükleniyor...