Neden hersey gece olunca başlar?

neden herşey .. başını yastığa koyunca gelirr. gündüz aklının ucundan geçmeyen ler gelirr.. ? neden insanın içi gece daha çok acırr. ? off offf uyku bile tutmaz ? insan hiç uymadan sabah kadar düşünürmü herşeyi _?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Hangi Sözüm İncitti Seni Canıma Can Deyişim mi...?

Ömrümün Sahibi Deyişim mi...?

Sen Bana Allah'ın En Güzel Lütfusun Deyişim mi...? Yoksa...! Her Saniye Her Dakika Seninleyim Seni Seviyorum Deyişim mi...? Söylesene Hangi Sözüm İncitti de Beni Sensizliğe Mahkum Ettin ...!

0|0
    0|0
    • çogunu duydukk.. :) benı asla sensız bırakma. sen benm için çok öenmlıısn.. ailemın yapmadıgını yaptınn.. hakkını ödeyememm.. :( :( :(

• olmuyo olmadı olmayacak onu anldık sonundaa... vaz gectım ben saten herseyden : dunu bıraktım önume bakıyorumm .

• ablacıgım cok sagol tasvsıyeler içinn.. keşke her sey yazmak kadar kolay olsa ama olmuyo işte :D D:

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendi başına kalıyorsun; düşünmeden edemiyorsun.

0|0
    0|0
  • Evet bu durum çok kötü ya :S

0|0
    0|0
  • Yalnızlık geceyı sever vayy bee ne laf ettım :|

0|0
    0|0
  • aynen gündüzleri bi şekilde gecirıyorum gece zor oluyor kendimle baş başa kalıyorum onu düşünmedende gecemıyorum ah şu gecelerrrrrr :(

0|0
    0|0
  • Ben neden boyle degilim acaba? Hic mi derdim yok? VAR.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yapcak bişi kalmadığı için

0|0
    0|0
  • Çünkü yalnız kalırsın,düşünmek için fırsatın olur.

0|0
    0|0
  • ses en iyi gece karanlıgında yayılır.gündüz duyamadıgın en küçük sesleri bile duyarsın.Acının seside gece daha iyi yayılır.çünkü tek başına kalmışsındır.hafızan ve sen!

0|0
    0|0
  • benimde her söze verilecek bi cevabım var ama nedense gece yatınca geliyor aklıma :) diyosun aynen katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...