Bence sevgininde sevgilininde günü olmaz

Günümüzde herşey ticarete dökülüyor sevgililer günü öğretmenler günü babalar anneler günü vs.. uzayıp gidiyor hepsi para tuzağı hediye satmak için çeşitli sebebler bence sevginin günü olmaz insan ne zaman içine doğarsa o zaman hediye almalı sanki herkes bugünü bekliyor gibi anlamıyorum bir türlü

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bende anlamıyorum, tamamen dediğin gibi para tuzağı, bir de bugün sanki bayrammış gibi millet bir de birbirinin sevgililer gününü kutluyor mübarek gün yaptık hee :)) Allah ıslah etsin bizi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olmaz zaten.Saç basitleştirmektir sevgiyi bu. Bu günün sevgiler günü olmasının nedeni bir rahip zina eden iki hıristiyan genci kiliseye karşı savunmus ve o sahibi 14 şubat günü öldürmürler. Zina yapan iki aşığı savunduğu için o Sahibin anısına bu günü sevgililer günü ilan etmişler. Neden 15 şubat 17 mart değil? Eh birde satışta canlılık olacağı için birilerinin işine geliyor. Yoksa sevgi ve aşkla alakası uzak yakın yok

0|0
    0|0
  • aşığa hergün sevgililer günü

0|0
    0|0
  • bu gün yüzünden onu kaybettim ya zaten :( bu günün stresi yüzünden

0|0
    0|0
  • haklı olabilirsin ama insanlar hediye almak, hatırlanmak ister. bu tip günlerde bunun için kaçırılmaz fırsat bence :)

0|0
    0|0
  • çünkü sevgilin varsa zaten hergün sevgililer günüdür

0|0
    0|0
  • aynen bende söylediklerinize katılıyorum çok doğru.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• formalitelistligimizden kurtulabildiğimiz an zaten her gün sevgiliye bayram krişeleşmiş günler hareketler pek cazip degil bana ... o yüzden sevmiyorum sevmedim sevmiycem

0|0
    0|0
  • Her gün sevgi ve sevgili günü gibi bişeymi çıkacak buradan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...