Alın kırışıklıkları mı nasıl geçirebilirim?

alnımda küçük küçük kırışıklıklar var .. yakından bakılmadığı sürece görülmüyor ama rahatsız oluyorum ..stresten kaynaklanıyordur muhtemelen ..

bayanlar uyguladığınız ve yararının gördüğünüz bir peeling varsa ya da tavsiye edebiliceğiniz başka bişi çok sevinirim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• En güzeli, göz kremine kıy ve ağız kenarına, alın bölgene ufak ufak pat pat hareketlerle uygula cildine. En çok kırıştıran da güneştir. Yaz/kış dışarı çıktığında iyi bir güneş kremi al derim bütçene göre. Peeling ile kırışıklık açmazsın, ölü derileri atarsın. O daha ziyade siyah noktalar içindir.

1|0
    0|0
    • + ben göz kremini, küçük bir makyaj fırçası ile uygulamanı öneririm, hem az gelir hem iyice yayılır cilde.

• benim bir akrabam var kadın 38 yaşında ama görseniz taş çatlasın 24 dersiniz. Ben onda görmüştüm bu dediğini göz kremini boyun dudak çevresi ve alnınada uyguluyordu. Birde mutlaka her banyodan sonra bütün vücuduna cildine bebe yağı uyğuluyordu. Birde yabancı hocamız vardı okulda kadın 50 li yaşlarda ama taştı o da hiç bakım ürünü kullanmazmış makyajını sadece bebe yağıyla temizlermiş ... Aslınada birazda genetikle alakalı ama bakımda şart

• cilt dediğin, içten beslenir, dıştan desteklenir.(katılıyorum sözlerine)

Erkekler Ne Diyor 5

• tikler gibi sürekli kaşlarını yukarı kaldırıp durma..

ve gidip kışıklık önleyici al ve gece yatarken sür olurmu

geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Alın kırısıklıklarını gecırmek ıcın gunde 2 defa alnınızda yukardan assagıya dogru masaj uygulayın ve yandan dogruda uygulayın ve altınınızı mumkunse karıstırmayın gozlerınızı yukarı cekmeyın

1|0
    0|0
  • Floral, gel bi gel... Dur bekle geliyo..

1|0
    0|0
  • Bir cildiyeye görünsen iyi olur.

0|0
    0|0
  • gençleşme iksiri.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• jonson beckett alın kırışıkları ve cilt lekelerine en iyi çözüm biraz fiatları pahalı ama gerçekten çok iyi ben kullandım uygun bişey dersen vchy ürünlerinden kullan tüm kozmetik reyonlu eczanelerde bulabilirsin..

0|0
    0|0
  • peeling kırışık tedavi etmez. hiç bir şey kırışık tedavi etmez botox ve dolgu uygulamalaı dışında . çok fazla mimik kullanma diyeceğim ama bu bana hep saçma gelmiştir daha doğrusu gereksiz ,ama kırışıkların sebebi de bu mimikler . dert etme çok rahatsız olursan botox işini görür tekrar yaptırmazsın ve o süreli uygulama yeterli olur .zaten derin değildir .

0|0
    0|0
  • bunun için masajlar var her gün 5-10 dk yapabilirsin bi araştır bence.

0|0
    0|0
  • tabikide iyi bir nemlemdirci kullanarak temizliğinide önem vermelisin i cildine bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...