Kapat

Bu durumda ne yapardınız ??

Lüks bir yerde akşam yemeğine gidiyorsunuz tam yan masaya bir kadın ve sevgilisi oturuyor. siz erkek arkadaşınızla yemek yerken kadın erkek arkadaşınıza tip tip ve küçümseyerek bakıyor? bu durumda ne yapardınız?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• kahale bile alma bence.. Dış görünüş aldatıcıdır mevlananın sözünü hatırlatmak isterim

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne bakıyon tip tip ananımı miktik ehehehe derim:/

4|0
    0|0
  • Goz vergisi yok ya. Birak baksin. Takma kafana. Ye yemegini. Gecenizi bozmayin.

1|0
    0|0
    • siniri bozluyo insanın

• KS'de ne kadar ilginc insanlarin var oldugunu ogreniyorum. :) Hayat okulu gibi bu yer. Diyorum ya rahatsiz olunacak bir sey yok. Belki de oyle bakmamistir bile.

• bilmiyorumda o..punun tekiydi

• bunu benm karşımdakine yapsa bende aynı şekilde sert sert bakarım abartırsa net bi şekilde ne bakıyon lan bokmu var derim

1|0
    0|0
  • hayırdır birader denecek bir kere orada

2|0
    0|0
  • yemeğin tadını çıkarırdım erkek arkadaşının ne suçu var

1|0
    0|0
    • biz pek çıkaramadık yemeğin tadını kalktık yemeği yarıda bırakıp

• o erkek ben olsaydım ilk önce oğlanı döverdim .d kızıda sevgilim döverdi .d

1|0
    0|0
  • Ne bakıyon len dıyeydin erkek arkadasına bakıyorlar orda.

1|0
    0|0
  • hiçbirşey yapmam sonradan görme ve sorunlu oldugu çok belli gülümser geçerim

1|0
    0|0
  • kalkıp saç baş girişirdim yemeğimi zehir etti bari hırsımı alıyımda içim kalmasın

1|0
    0|0
  • sözlü veya fiili müdehale olmadıgı sürece umursamamak lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkek arkadaşımın göz kapaklarını öper, onu iyice yüceltirdim... bu sefer o kadın kendini kötü hissetmiş olurdu dersini alması açısından bunu yaparım

1|0
    0|0
  • Iyice eminsem goz hapsin de oldugumuza, bakip " bi problem mi var ? " derim. Tabi ki tehditvari de olmaz söylemim ama enazindan rahatsizligimizi ve devaminda da susmayacagimizi bilsin isterim. Ne yemegimi rezil ederim, nede kalkip giderim ayrica..

1|0
    0|0
  • kadının sevgilisine kibarca pardon sevgilinizin bi problemi yoksa buraya değil de size bakmasını sağlarmısınız acaba? der ve gülümserim.. kadına da kendimi beğenmiş bi bakış atarım

1|0
    0|0
  • bende ona küçümseyerek bakarım kafasını bidaha bizim masaya çeviremezz

1|0
    1|0
  • şık ve zengin kalkışı (mekan lüks ya!) yaparak, sevgilimi görüş mesafelerini kapatan pozisyonda otururum.

2|0
    0|0
  • umursamam onun anlam veremediğini görüp aşık oldum ben

0|0
    0|0
  • Iste o an patlardim kalkardim sevgilisinde derdim sevginmi karinmi yanindakine hakm ol !

1|0
    1|0
    • saçını başını yolacan böyle oynakların

• Aynen

Yükleniyor...