Hamza Hamzaoğlu göndermişler bu kadar başarılı biri nasıl gider?

Ya bu ne gerizekalılık 3 kupa almış bir teknik adam nasıl gider o mongol başkan bir tranferin evrağını bile yapmayı beceremeyen insan senin neyine hocamızı gndrmek kendi kendine kurşun sıkmak bu olsa gerek tranfer mi yaptın ki bu adamı birkaç maçla harcıyorsun

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Futboldan anlamayan adamlara başkanlık verilirse olacağı budur... Biri gelir Beşiktaşı borç batağına sokar , Biri Fenerbahçeyi ilk defa avrupada çeyrek final oynatan Zicoyu , ilk defa yarı final oynatan ve şampiyon yapan Aykut Kocamanı, ve adam gibi futbol oynatıp Nisanda şampiyon yapan Ersun Yanalı gönderir bir de üstüne bu takımı onlar değil ben şampiyon yaptım der, Biri çıkar Galatasarayla 3 kupa kaldırmış nadir teknik direktörlerden Hamza Hamzaoğlunu gönderir.. avrupada kupa kaldırmış Fatih Terimi 3 defa kovarlar... Lucescuya yapmadığını bırakmazlar... Anadolu takımlarını saymıyorum bile... Bursasporu şampiyon yapan Ertuğrul Sağlama yapmadıklarını bırakmamışlardı... O yüzden hiç şaşırmıyorum artık... Başarılı olanı kovmak moda spor camiasında...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne hamzaymış 2 gundur sorular sorular

0|0
    0|0
  • Dedim ki gönderin l*n şu Hamza yı sıkıldım ondan onlarda saolsunlar bni kırmadılr gönderdiler işte

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Taraftar neden hemen Hamza hocayı sevmeye başladı çözemedim. Daha birkaç güç önce istifa diyenler bile isyan ediyor. Atletico maçında bu adama baya söven olmuştu. Şimdi ise arkasındalar ironiye gel.. Hamza Hamzaoğlu bize 3 kupa getirsede onun yeri Akhisar, Galatasaray gibi büyük bir kulübün teknik direktörlüğünü yapacak kapasitede değil. Bir kere adam küçük düşünüyor. Önünde ŞL maçı var sen Rize maçı bizim için daha önemli diye demeç veriyorsun. Vizyon yerlerde.. Hakan Baltayı ön liberö oynattı, Geçen senenin kahramanlarından Yasini bir sağda bir solda oynatarak adamı baskı altında bıraktı. Haliyle Yasin'in performansıda düştü. Sneijderi bile kanatta, ön liberoda oynatmış adam bu hamza efendi. Onun dışında umut gibi becereksiz bir futbolcuyu her maç banko oynatırdı.

Adam, "Keşke herkes Umut gibi mücadele etse koşsa" diyor. Deli dana gibi boş koşu yapan forvete kim ne yapsın? E her şey koşmaksa sokakta zenci bir satıcı alalım zabıtalardan kaçmaktan hızlıdırda. 1.000 TL+yol yemeğe deli gibi koşar tüm sahayı. :D Geçen sene bize 3 kupayı getiren adamlar Sneijder ve Musleradır. Muslera yılın kalecisi seçildi bu takımın kötü olduğunu gösteriyor. Adam tek başına maçı kurtaramazki. Sinan Gümüş'e, Jose'ye hatta milli takıma çağırılan Denayer'e şans vermiyor. Yahu Denayer kiralık ihtiyaç varki almışız oynat işte. Akhisardaki evladı Bilali oynatmayı tercih ediyor. Yenikken Sabriyi 90'da oyuna alıp maç başı ücretinide ödetiyor. Umutla sözleşme imzalanmasına zaten başından beridir sıcak bakıyordu. Sabriye yapılan zamları saymıyorum bile. Bu adamlar kulübün kapısının önünden geçecek adamlar değil. Trilyonlar alıp yatıyorlar. Hamza aşkını lütfen bir kenara bırakın sıktı artık. Tek isteğim yeni hocanın bunlara taviz vermemesi.

1|0
    0|0
  • Dursun özbek " ben olduğum surece hamza hocayla çalışacağız "

0|0
    0|0
    • Ya tam o. ç böyle demesine rağmen göndderdi adamlar florya ilk gitmiş adamların muhabbetine bak hangimizin odasında en büyük televizyon olacak diye
      Konuşıyorlarmış

• Alınan 3 kupayı tamamen Hamza Hamzaoğlu na bağlamak futbolculara haksızlık olur. Biz geçen sene Hamza Hocanın müthiş taktikleriyle Şampiyon olmadık Muslera olağanüstü kurtarışlar yapmasa Sneijder hücumda inanılmaz işler yapmasa biz Şampiyonluk görebilirmiydik.
    Elbette Hamza Hocanında emekleri var fakat tüm başarı onun eseri değil

0|0
    0|0
  • Ben de anlam veremedim gitmemesi gerekiyordu.

0|0
    0|0
  • Geç bile kalmıştı

0|0
    0|0
  • 3 kupa ve 3 ay sonra gönderilen td neler döndüğü belli oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...