Fenerbahçe-bate borisov maçını izleyenler?

link beyler yok dimi Türkiye de böyle taraftar?:))

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah görürüm onu ben kendii karın,baş,mide,kulak,burun,boğaz,GÖĞÜS hastalıkları kliniği sıra no:6 kat: 5 Doktor ADI : dr.Mr.Lincol ' un kapısında bulur :D Ama yinede anı anında yaşamış bravo :d

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• şimdi gözümüze güzel gözüküyoda, ben Türkiye'de olsun istemem yani... baksana adamlar kendini aşmış doğru dürüst bir tane bakan yok, helal olsun. bizim ülkede olsa maç izlerken bütün kafalar birden oraya doğru döner, çünkü kız zaten maşalla yediği içtiği ne varsa malum bölgeye gitmiş. 36D vardır heralde. şaşı olur millet, iyi değil.

1|0
    0|0
  • içten ısınmalı

0|0
    0|0
  • var sen görmemişin

0|0
    0|0
  • Adamlar sanırım kaç aydır maç yapmıyordu öyle biliyorum.. Diğer forumda Fenerbahçeliler hakemi suçlamış takımlarının oyunu beğenmişler 10 kişi falan diye ama 10 kişi kalmış Galatasarayın oyunu ne olacak.. Yine tek kale yine tek kale.. Bate oyuncuları çok cılızdı.. SOnuca şaşırdım doğrusu.. Fenerbahçe seyircisiz oynayacak evinde.. Fener eleyebilir ama çantada keklik değil söyleyim :)

0|0
    0|0
  • Kumarhaneler biletlerin çoğunu almış.. Kumarhaneye gelip oyun oynayanlara maç bileti veriyorlarmış artı maça yanınızda bi rus kadını vereceğiz demişler.. Çoğu kişi gitmiş ciddiyim bizden :)

0|1
    0|0
  • evet yok malesef :D

0|0
    0|0
  • harbi ciddi mi la bu?

0|0
    0|0
    • gerçek tabi maç bittiğinde giyinirken görüntülendi hatta babamda fenerbahçetaraftarı sanıp yuhhh artık dedi:)

• o taraftar tr de olsa çıkamaz ki statdan, hehehh

0|0
    0|0
  • maalesef izlemedim. diğer takımın adı beni hiç heyecanlandırmadı :)

0|0
    0|0
  • Sonra diyorlar ki, neden Rus kızları falan filan..Kızdaki özgüvene, fiziğe, güzelliğe baksana.

0|0
    0|0
  • olursa oradan cıkamazkine

0|0
    0|0
  • Orayı yıkarlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Taraftar deglde Takım hakknda yorum yapcktm..Rezil bi takım bu Bate bildgn halı saha takmı..

1|2
    0|0
    • neden?

• çok farklı bir maç beklemiyordum zaten ikinci dakika kırmızı kart zaten ikinci yarı sendromu ve devre sonlarına doğru gol yeme sendromu olan bir fenerbahçe ancak 0-0 biterdi hayırlı oldu gol yemedik

• E bu sendromlar Uefa da sökmüyo iste.. Fb bu şekilde devam ederse nereye kadar gidebilir ki..Aslnda umrumda degil ama yabancı takm snucta Milliyetcilik duygum fanatizme oranla daha baskın oluyo bu durumlarda..Ne dyelm iyi olan kazansın :)

• taraftarı filan bilmem ama fenerin kötü oyununa diyecek çok şey var

0|0
    0|0
  • olmamasının sebebi ne acaba :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...