Genel evden tövbe etmiş bir kadını nikahına alırmısınız

bu yoldan kurtulmak isteyen bir kadını nikahına alıp kurtarmak istermiydiniz. gerçekten sizi sevmiş ve çok pişman geçmişinden tövbe etmiş evinin hanımı çocuklarının anası olmak istiyor. mangal yürekli erkekmi yoksa düşüne buran zavallı olmakmı?

Güncellemeler:
ben yarın evlenicem sevdiğim kadınla ve koluma takıp da gezicem bakalım hangi delikanlı laf atıcak bir görelim alırım aklını valla.

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

• evlenirim ve kimsenin düşüncesi umrumda olmaz genelevde pavyonda çalışan bır kadını koluna takmasını bılen erkek namusunu sahıplenmeyı de bılmelı senın yanında oldugu sürece senın namusundur o insan

1|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 16

• Alırsan büyük sevap işlemiş olursan.Ama niyetinden gerçekten eminsen.Seninle iken davranışı önemlidir çünkü.

1|1
    0|0
  • her erkeğin yapabileceği bir şey değil evlenirsen bir daha geçmişi açmamak üzere kapatmalı o kadına güvenmelisin ben burda kadını asla suçlamıyorum çünkü dünyada insan ticareti dönüyor nelere zorlanan insanlar var yılda yüzlerce kadın bir şekilde kandırılıp kaçırılıp fuhuşa sürükleniyor ki kimsenin bu işi güle oynaya yaptığını sanmıyorum kim düzgün bir hayat varken bu yolu seçsin ki ama dediğim gibi türkiye de biraz zor onu yapabilecek olan

3|1
    1|0
    • sonuna kadar haklısın kimse fahişe olmak istemez ve olanında vaz geçmeye hakkı vardır

• körü körüne inanmak sorgulamadan inanmak demektir canım yanlış mı biliyorum?

böyle birşey söz konusu değil tereddüte düşmedim hiç bir zaman

herneyse sana görede farklı bir anlamdaymış bu arada sende güzel cevaplamışsın

• Böyle bir kadınla evlenmek daha sevap, doğru yolu bulmuş evinin kadını olcak,en önemliside tövbe etmiş, sahih tövbe edenleri Allah affeder yeni doğmuş gibi tertemiz olurlar artık..

5|1
    0|0
  • Düşene vurmak değil ki bu; bende jigolodan bozma biriyle evlenmek istemem.

0|1
    1|0
    • ama erkek için toplumda başka düşünülür kadında başka her erkek evlenmeden maceraları yani bişeyler yaşamıştır kimse bişey demez

• Nerden biliyorsun kimsenin birşey demeyeceğini ? Genellemeler iyi değildir.

• Hayat kadiniyla muhabbet eden adamda pek bi halt degildir zaten..

Yumurta ciktigi yeri begenmez misali..

1|1
    7|1
    • şimdi bana namuslu gecinen kızlarımızı da saydırma lütfen

• Napalim madalya mi takalim?

• hiç bi kadın isteyerek genel eve düşmez düşmemiştir hiç bi kadın o hayatı istemez onları o hayatlara atanlar utansın utanması gereken o duruma düşmüş kadınlar değil

• bizim toplumun erkekleri bence bun u kabullenmez namusluk damamları boy gösterrii böyle bir durumda..

0|0
    1|1
    • genel olarak öyle ama genelevdeki pavyondakı kadını koluna takmayı bılen namusunu sahıplenmeyı de bılmelıdır ben evlenırım

• cok begenmıştım yazınızı uzun bı yorum yazmıstım ama üzüldüm kaldırıldıgını görünce diğer konulardakı düşüncelerınızı de merak ettiğimden takip ettim bırılerını eklemek takıp etmek huyum değildir ilk ve son olur zaten tekrar özür dilerim ıyı akşamlar

• özre hacet yok.. iyi akşamlar..

• buna kendini hazırladıysan ve tam anlamıyla güven vermişse sana neden olmasın ? kimse bu tarz şeyleri yaşamak için dünyaya gelmiyor hayat herkes için adil değil . onun kurtuluş vesilesi belkide sensindir bunu bilemeyiz .

0|0
    0|0
  • anlayabilseydim yardım edecektimde anlamadım

0|0
    0|1
    • hayat kadınlığını istemeyerek yapan bir kadın ve işi bırakmak için evlenmesi lazım güvenebilceği sahip çıkacak bir erkekle

• işte bak sayısız kadınla birlikte olmuşsun belki çok kalp kırdın şimdi düşün evet türkiyede yaşıyoruz ama sen bir çok kadınla birlikte olmuşken karşındaki kadınında kimseyle yatmamış olmasını beklemen olmaz. sıradan ama etkili kalbini dinleyeceksin

• Hayırlı olsun

• Nasıl geçti ilk gününüz?

0|0
    0|0
  • Seven adam alır diye düşünüyorum ama bunun için büyük bir yürek gerek

0|0
    0|0
  • Ben evlenmezdim erkek olsaydım.Ama bakire olmayan bir kadınla evlenirdim.

0|1
    0|0
  • evlenilir...kadın kadındır..insan insandır..tövbe eden hiç işlememiş gibidir.

0|0
    0|0
  • Bu soru erkek üyelerimize ağır gelir hocam .

0|0
    1|0
    • ben kabul ettiğimi söyledim de sızın için böyle bır soru olsaydı daha önce kadın pazarlayan bır erkek tövbe etse sızı cok sevse evlenırmıydınız

buyrun sıze de agır bır soru

• işte daha farklı bir örnek yada sorunun tam tersi ne dersiniz bayanlar bu soruya

• evet güzel bir cevaptı kesinlikle haklısın

• valla eğer yasal olarak mümkün olsaydı olabilirdi

0|0
    0|1
    • neden yasal olmasın kı devlet engel mı koyuyor böyle durumlarda ben evlenırım kımsenın düşüncesı de umrumda olmaz

• eşcinsel evlilikler mümkün de türkiyede haberim mi yok

• eşcinsel değil arkadaşım genelevde calısan bır bayan tövbe etse sızı cok sevse sızde sevsenız evlenırmısınız dıyor erkekler ıcın soruyor

• Zina eden bir insanla zina eden bir diğer insan evlenebilir ancak..

0|0
    2|1
    • sen ne saçma birşeysin ya ! Nerde yazıyor bu ?

• saygısızlık etmedim insanlar kendine göre ve bilgisine göre yaşa bu benim içinde geçerli sana saygısızlık yaptığımı sanmıyorum inancını körü körüne yaşayabilirsin bu bir hakaret değildir düşüncene bağlısın yani bu anlamdadır

• nur süresi ücüncü ayet-i kerim de

zina yapan kadinla ya da bir müsrik kadinla evlenir

zina yapan kadinla ya da bir müsrik kadinla evlenir

zinayapan kadin da zina yapan bir erkekle ya da müsrik bir

erkekle evlenir buyurmustur

• ben erkek olsaydım eğer hayatta almazdım:) geldiğin yere geri dön evlattt derdim

0|0
    7|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Tevbe edip pişman olmuş bir kadına asla kötü gözle bakmak. Kesinlike bakış açım normal insan gibidir bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Çünkü her insan hata yapabilir ve Allahü teala bile her şeyin tevesini affediyorsa, bizim affetmememiz söz konusu bile olamaz. Ancak bunu gönlüme yedirebilir miyim bilmiyorum. Aklıma yaşadıkları gelebilir, canım sıkılır. Kendime yediremem. Yoksa namussuz gözüyle bakmam. Zor bir karar. Yaşamdan net cevap veremem...

3|1
    0|0
  • diğer kriterlerime de uyuyorsa düşünülebilir.zor kriter ama.en az üniversite mezunu olmalı en basiti.

1|0
    0|1
  • Yasim geregi yasina bakarim. Haa eger yasta uygunluk varsa, sartlara gore olabilir. Hangi sartlar onu o isi yapmaya itmis.

Cunku cocugumun saglikli bir yasami icin kendi g.tumu satacak bir kafada/ozveride bir yapiya sahip oldugumdan o kadinin gecmisini bilmeden konusmak zor.

Sonuc olarak bakire o*larla evlenmekten iyidir.

0|1
    0|0
  • diğer kızların farkı direk elden para almamaları değlmı onlar korunuyor enazından sınırları kuralları var ve bı sebeplerı var çaresizlik talıhsızlık vs oysa gunumuzde kı kızların hıç bi sıkıntısı olmadan zevk uğruna namusu hıçe saymıyorlarmı?diğer duşuncemse oişe başlıyan bırakmaz ara verir şartlar herzaman aynı olmaz papaz hep pılav yıcek dıye bı kural yok takrar aynı zorlukları yaşadığında dövbe edip etmediğni ozaman anlarsın

0|0
    0|0
    • düzeltmek ıstıyorum ozur dığer kızlardan kastım halk arasında kaşar dıye tabır edılen fark gözetmeksızın herkesın altına yatanlardı sakın yanlış anlaşılmasın.guncellemene gelınce alkolmu aldın bılmıyorum ama realıstık olmakta fayda vardır kımsenın aklını alamazsın boş rajon bunlar hepsını geç mutlu olamazsın şimdi oyle gelıyor sana ama aklını kemırcek odurum ve en ufak kavganızda duşunuceksın yerı gelıcek yuzune vurucaksın ayrıaa başını derde sokman an meselesi olucak

• helal olsun kardeşim erkeklik senın yaptıgındır

gurur duydum valla allah huzurunuzu bozmasın sağlıklı mutlu bir ömür dilerim

0|0
    0|0
  • genel evdeki bir kadınla tanışmam için benim genel eve gitmem lazım

2|0
    0|0
  • Allahın affetiğini ben mi hor görecem tövbe haşa tabi ki evlenirim

0|0
    0|0
  • kadından problem çıkcağını sanmıyorum delikanlı olur genelde o tarz kadınlarda nikahına alan erkek zamanla kızın suratına bu işi vurcak eminimki vurcak ;)

0|0
    0|0
  • Sen alıcaksın sanırım ?

1|0
    0|0
  • o duruma gelmeden bilmek zor..yapabilir miyim yapamaz mıyım...ama şimdiki mantığımla belki bir şans verilir denenebilinir

1|0
    0|0
  • açıkçası alırdım ama .etraftaki bakışlardan rahatsız olurdum sonuçta hayat kadını tanıdığı çevresi çoktur eh bunada zamanla alışırdım

0|0
    0|0
  • Şimdi herkeste bir ön yargı olur böyle bir kadına karşı.Ben olsaydım hiç bir şekilde nikahıma almazdım... Hiç bir zaman güvenemem yani o kadına karşı..

0|1
    1|0
  • toto su yemez kimsenin .kapanırsa sizin için daha hayırlısı olur .

0|0
    0|0
  • gerçekten pişman olur ve tövbe ederse neden olmasın .

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum evlenmek isteyeceğimi ama size mutluluklar dilerim ve kimsenin de size laf etmeye hakkı yok.

0|0
    0|0
  • sevginin de kriterleri vardır...

ve bır kadının gecmısı deıl kişiliği onemlı olandır...

1|1
    0|1
  • evlenmek biraz yürek birazda döt ister..

0|0
    0|0
  • Aşkın önüne hiç birşey geçemez arkadaş. Hatalar bizim için hiç sorun değil

0|0
    0|0
    • dinimde kitabımda !

• tekrar kopyalıyorum altta var zaten;

Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "Zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir; zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." buyurulmuştur.

• tartışmayı bıraksan gerek yok herkes bildiği kadar yaşar körü körüne bağlanmayı sevebilir insanlar bebeğim gerek yok

• hayatta herkesin tercihi kendinedir sen böyle tercih ediyorsan mutlu olmanızı dilerim

0|0
    0|0
  • Evlenmek istiyorum kısmet kadere yazılımsal neden olmaz

0|0
    0|0
  • vallahi bilmiyorm seni nerde görmüş sevmişki

0|0
    0|0
  • Bunu yapan birisi ancak velidir:)

0|0
    0|0
  • heralde bu işi kimse isteyerek yapmaz ya.

0|0
    0|0
  • Almazdım herhalde.

0|0
    0|0
  • Boşversene abi !

Bize AIDS bulastıracak , hangisi ile uğraşacağız ?

0|0
    2|1
    • deyelimki sağlıklı ve sana sırılsıklam aşık işide bırakmış

• niye anlaşılmasın hastalık bulaştıktan sonra mı belli olucak cinsel yönden aktif olanların bu testi 6 ayda bi yaptırması gerekiyomuş bu testi çünkü evlilik dışı çok ilişki oluyo bu hastalık sadece genel evlerde çalışanlarda olmaz herkeste olabilir

• Yahu ne derseniz deyin , 19 yaşında daha kimse ile birlikte olmadım ve evlenene kadar kimse ile birlikte de olmam inşaallah...Nikahıma hayat kadını mı alacağım ?

Yükleniyor...