Yorumlarınızı istiyorum bir bakar mısınız?

erkek arkadaşınız sizi çok seviyor ve seviliyor..bu durumun nazara gelmemesi için de bazı insanlara(okul arkadaşları eski arkadaş vs.) ayrıldığınızı söylüyor. siz olsanız nasıl bi tepki verirdiniz sizce gerçek amacı ne olabilir?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam sevgimi sevdigimi asla kimseden gizlemem çok gereksiz birşey. Nazara gelmemesi için uydurulmuş bir bahane bence şahsen kızardım. Düşünsene sen varsın ama yokmuş gibi davranıyo hiç hoş bi durum degil bence rahatsız oluyosan onunla bu konuyu konuşup gizlememesi gerektiigini söylemen senin için daha saglıklı olur.Hem ilişkiniz oldugunu bilirlerse ne sana karşı bi başkası sevgiyle bakmaya calışır nede başka bi kız ona karşı birşeyler hissediyorsa söylemekten çekinir. Eyer bu şekilde bilinmezlik halinde dolaşırsanız biri gelip ona teklif ettiginde aranız bozulabilir olumsuz şeylere hiç gerke yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olabilir arkadaşlar yanlış düşünmesine sebep oluyor insanın laf yememek için sana ve size zarar gelmemesi için söylemiş olabilir zamana bırak ve onun yanında olduğunu göster ve ona güven bunu gerçekten yapmış olabilir

1|0
    0|0
  • dıger kızlara acık kapı bırakıyor

0|0
    0|0
    • ama bunu kızlara söylemiyor ya erkek arkadaşlarına söylüyorsa? arkadaş gibi görünen aslında öyle olmayan.. anlatabildim mii?

• yakıştırmıyor dcektim yanlş yazmışım azcık :) yaa napmam gerek ne anlamam gerek bu yaptığından..?

• benı oyle bı dusundurdun kı azıcık dıkkat et ne yazdıgına :)) sabırlı ol zamanla bağlanacak ve yakıstıracaktır :))

• o dereye girip ıslanmamak istiyor bilmem anlatabildim mi ?

0|0
    0|0
  • abcdefghjkloye der çeker giderdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Inanayim? Gidiklasa daha cok gulerdim.

Nazar degmesin diye ayrildigini soylemek yerine cenesini tutup iliskisini anlatmasin daha yeri olur. Eeh tabi beyfendi senden utaniyorsa bilemem.. nazarmis.. Hey Allahimm..

0|0
    0|0
    • benden nye utansın yaa öyle bişey yok es geç onu :) yaa çok iyi niyetli saf biri ne bileyim nazar değer güzel ilişkimize diye düşünmüş olabilir dedm bi an ..belki de..

• Yok guzelim daha neler yaa.. deme vallahi deme oyle seyler. Cııss..

• :)) sustumm

• Ben nazar değeceği için böyle bsy yaptığına inanmazdım açıkcası

0|0
    0|0
  • bu kadar saçma bir sebep olamaz bence işin içinde %99 bir iş var bir erkek için nazara gelmesn die ayrıldık demesi çok saçma

0|0
    0|0
    • bunu okuduğu okuldaki erkek arkadaşlarına söylüyo sosyal anlamda çevresnde kız yok konuşmuyor hiçbi kızla ve not:ayrı şehirlerde okuyoruz

• ayrı şehirlerde okuyasanız daha tehlikeli, aklını karştrmk istemem ama cevresnde kız olamdgnı nasıl bileblrsn farklı şehrlerde. face msn sifresini bilip aynı sınıfta olup sevgilsnn telefonunu surekli kendi tasıyan kız arkadasm aldatıldı mesela

• cenaze namazını kılyor olurduk öldürürdüm

0|0
    0|0
    • normal sosyal anlamda kız arkadaşı yok olamaz da zaten yani çevresindekilerin çoğu erkek arkadaş dost vs.. onlara söylemişse?

• anladım teşekkürlr

• rica ederim. ama seviyosan fazla derin düşünmiceksin kurcaladıkça körelirsiniz o hataya çok düştüm tavsiye etmem. eğer çok rahatsız ediyorsa bu durum seni onunlada tekrar bi konuş derim

• ağzını burnuna yapıştırırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...