Bu durumda olsaydınız napardınız ?

sevgililer gününde bile yanında olmayan insana ne dersiniz araba yoktu diye yanınızda olmayan insan 1 hafta önceden bugun beklerken tepkiniz ne olurdu ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• başka birinin yanında olmasın ? yada kötü düşünmeyelim

belki parası yoktu hediye alamadı bu yüzden böyle birşeyi bahane etti biraz ince düşünün neden gelmemiş olabileceğini düşünmek gerek

0|0
    0|0
    • hediye bahane olamaz

• sağol yinede..

• rıca ederım umarım sorunu çözersiniz

Erkekler Ne Diyor 9

• boş işler bunlar

0|0
    0|0
  • sevgilin varsa yapılması gerekenlerı yapcaksın yapmıyorsan sevmıyorsun onla zaman gecırıyorsun demektır bu ben otobus yoktu soguklarda beklemıstım gerı donememıstım sabahı bekledım sevgı fedakarlık ıster

0|0
    0|0
  • sevgililer gününde ekilmek nasıl bi duygu

0|0
    0|0
  • parası yoktur 100 de 100 parası yoktur...

1|0
    0|0
  • vallaha bir kaç güne çok güzel bir süpriz yapmak zorunda başka çaresi yok

0|0
    0|0
  • araba yoksa dolmus var niye araba yok diye bi bahane uydurdugunu anlamadım

0|0
    0|0
  • bahane üretmiş.

0|0
    0|0
  • çıkar hayatından.. net...

0|0
    0|0
  • bahane isteyen hertürlü gelir.gelmıyorsa sana gerek yok ztn. tabi ciddi bi nedeni yoksa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sevgililer gününde bile mi ? bırak be yavrum; yarın yanında olur ne olacak.

0|0
    0|0
  • Bahanenin en salakcasi.

0|0
    0|0
  • benmde sevgılım calıstıgı ıcın gorusemedık ama zaten sacma yanı bı gune sıgdırmak bız oncekı senelerde bıle sırf su sevgılıler gunune anlam yuklememek ıcın ya bı gun once ya bı gun sonra gorusurduk o gun bulusmazdık :D

0|1
    0|0
  • abartmayın şu sevgililer gününü .. o kadar gün yanında olmuşta bi gün olmamış diye mi dert ediyosun !

0|0
    2|0
  • herzaman kutlanmıyor senede bir yani o anımda yanımda olmadıktan sonra bahaneleri benı baglamaz alakamı keserdim dıye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • AYRILIRDIM

0|0
    0|0
  • önceden para ayırmalı biriktirmeli mutlaka bir sürpriz yapmalı... bana yapılmadı ve ben hayal kırıklığı içindeyim üzgünüm üstelik ben yaptığım halde onun yapmaması üzdü beni :( önemsenmemek ne acı :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...