1.56 boy 58 kilo?

Çok mu kötüdür? Kaça düşmek gerekir? detay detay detayyy

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• kal boyle

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ideal

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 46 47 kilo olman lazım

1|0
    0|0
  • Bence daş olarak tabir edilen harika derecedeki guzellerdensin :)

1|0
    0|0
    • Daş mı? Kilolu olmanın nesi daş :( ya şimdi göbeğim var hafif ve belim ince değil birazcık kalın yani 3 4 kilo versem belim ve göbeğim gider diye düşünüyorum çok yok ama basenler kalça acayip yani bildiğin fırlamış iggy azaleanin kalça nasılsa benimde öyle işte bide bacaklar ondan hafif daha kalın

• Bak bazilarina oyle yakisiyor ki harika oluyor. Benim de etrafimda oyle olanlar var. Cok muthisler yani oyle diyeyim. Ama kisiden kisiye degisir diyorsan ozelden de olsa keske fotosunu gorebilseydik. Cunku yorumu ve ne yapman gerektigini daha iyi onerebilmek icin. Ben de 15 kuloya yakin zayiflanisligim var ilgi alanim oldu artik :D

• bence idealin üst sınırı 50-58 arasında olmalısın.

1|0
    0|0
  • balıketlısın süper böyle kal

1|0
    0|0
    • Ya iyide azcık göbek ve belim kalın biraz yani kıvrım pek yok onu zaten kesinlikle vermem gerekiyo onun dışında basenlerim çok aşırı fazla yani şu iggy azalea var ya işte onun gibi basenlerim var :((

• inan bana görmedim ama muhtesemsın hesap edebılıyorum

• Hafif balık etli mükemmel bence bence fiziğin çok güzeldir :)

1|0
    0|0
    • Göbeğim belim var azcık ama çok değil yani 3 4 kiloyla gidilcek bişey ama basen kalça çok fazla yani ve kötü durduğunu düşünüyorum. iggy azaleanin kalçalarıyla aynı. Bacaklar da onunkilerden kalın biraz

• Bence çok güzel bu

• Bence guzl 156 boy 80 kilo olsaydi iste ozmn sorun olursu

1|0
    0|0
  • o kadar da kötü değil. böyle şeyleri kafana takma her erkek farklı görüştedir

1|0
    0|0
  • 5 kilo fazlan var

1|0
    0|0
  • bir 5 6 kilo versen iyi olur aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim boyum 1.65 13 yasindayim 43 çok zayıf olduğumu söylüyor annem ama bence fazla abartiyor voleybola gittim 4 ay boyunca sonra boyumda uzadı buna rağmen gobegim hala var spor yapınca diğer yerlerin zayıfliyor ancak gobek kaliyo gobegi nasil eritebilirim

1|0
    0|0
  • ben şöyle biliyorum. boyundan 10 çıkarıyorsun ideal kiloya ulaşıyorsun. mesela 1.56 boyun 10 çıkar 46 kilo olman gerekir. hadi 50ye kadar yolu olsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...