Bir insan sizinle alay etse napardınız ?

Sizin dış görünüşünüzle alay eden oldumu hiç ? ettiklerinde naptınız peki ?

0|0
18|20

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne olursa olsun her türlü sataşmaya karşı etkili cevabım vardır. Dalga geçecek cesareti bulup da laf ederse geri kalan ömrünü insanlardan uzak bir yerde ve hayata küsmüş bir şekilde, işaret parmağıyla ayak parmaklarının arasını kaşıyarak geçirir :)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 9 yaşında bir trafik kazası sonucu yüzümde kesikler oluşmuştu o yaşlarda çok kötü duruyordu ve arkadaşlarımdan dalga geçenler olmuştu.Hatta sınıfta hoşlandığım kız bile dalga geçmişti.Tabi o yaşlarda çok üzülmüştüm daha sonraları estetik ameliyat olmayı düşündüm fakat şuan arkadaşlarımın söylediği çok karizma durduğu bende vazgeçtim :)

0|0
    0|0
  • Merhaba,

Benimle Şuana Kadar Öyle Alay Eden Olmadı ama, Eğer Bir Gün Olursa, Ona ''Sana Katılıyorum'' Derim,

0|0
    0|0
  • zekasına acırım.

0|0
    0|0
  • Sarı kafa diye dalga geçiyorlardı ilkokulda . Ortaokuldada serviste kızın biride sen varya çok amelesin gözlerin mavi renkli olmasa dönüpte hiçbir kız bakmaz sana demişti :) güldüm geçtim .

0|0
    0|0
  • en kıl olduğum durumdur onu mors eder hiç ummadığı anda yerin dibine sokarım

0|0
    0|0
  • valla ne yalan söyleyim ilk okula giderken sınıf arkadaşım alay etmişti benlen ve daha dün gibi hatırlıyorum bir güzel dövmüştüm onu eh haliyle çocukluk halimiz normaldir şimdi olsa güler geçerim

0|0
    0|0
  • evet oldu takmadım ama yüz yüze böyle birşey yapan olsa ya kendi tipine bak derim yada açığını bulup yüzüne çarparim

0|0
    0|0
  • allah ne verdi ise dalarım affetmem erkek olursa .kız olursa kalbini kırarım .

0|0
    0|0
  • olmadı hıc

0|0
    0|0
  • Küçükken fazla kiloluydum :) ayı vs takılıyordu millet hepsini dövüyordum zorla güzellik oluyordu valla.

0|0
    0|0
  • Şunu yaparım >>> link

0|0
    0|0
  • Dış görünüşümle alay eden olmaz da, eden olursa sesimi yükseltir, bir daha böyle bir yorum yapmaması gerektiğini söylerim.Beni tanıyan biriyse bir daha söylemez zaten.

0|0
    0|0
  • O önce kendine baksın. Ben cok hazır cevabımdır, benle alay edemez kimse etse de anında alır cevabını.

0|0
    0|0
  • bende üstüne kendimle alay ederim ama lafı boka sarmadan...

0|0
    0|0
  • Oldu bende ona cevabımı verdim

0|0
    0|0
  • namümkün...

0|0
    0|0
  • insan bunu istemez tabii ki ama çokta umrumdaydı.

0|0
    0|0
  • Çok sinirliyimdir , ağzını burnunu kırarım.

Şiddete eğilimim yüksek :(

0|0
    0|0
  • oldu içerledim ama çaktırmadım tabi ona karşı her türlü hareketime dikkat ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• kendimle dalga geçerim bende .

0|0
    0|0
  • Benle alay eden olmadı ama alay edenler önce kendilerine baksınlar :))

0|0
    0|0
  • Alay edene bozulup sert tepki verirsen hoşuna gider ve devam eder.Onun saçmalığına ayak uydur sende kendinle dalga geç arada 1-2 de ona laf sok bak bir daha yapıyor mu?

0|0
    0|0
  • olmadı olursa cevabını veririm

0|0
    0|0
  • Herkes olmadı demiş :) bana oldu. Imm naptım? pek takmadım

0|0
    0|0
  • olmadı. neden alay etsinler ? ona mahal vermem sanırım.

0|0
    0|0
  • Onu alaylık ederim

0|1
    0|0
    • Cesareti varsa gelsin laf etsin artık :) Bu arada gerçekten de iğrenç olması lazım ki hayattan soğusun :)

• öyle bana bırakın

• ağlıyorum genelde

0|0
    0|0
  • hiç olmadı eden olursa sesimiz yükseltmem yada saldırmam herkesin zayıf bir tarafı vardır elbette bunu kullanırım

0|0
    0|0
  • Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • kimse alay edemez benımle öyle birşey yapsalar perişan ederim bilirler

0|0
    0|0
  • bnde onnla alay ettm

0|0
    0|0
  • Takma onlari, insanlar bos konusmayi sever.

0|0
    0|0
  • Alinip terslemem gerekir mi seni der cins cins bakarim.

0|0
    0|0
  • Olmadı, olursa fena olur .

0|0
    0|0
  • ezdim geçtim.

0|0
    0|0
  • 1 kere oldu. Benden yaşça küçük olduğu için bir şey yapmadım. Ergendir dedim hoş gördüm :)

Yaşıtım olsaydı tozu dumana katar yerleri yalatırdım ona :D

0|0
    0|0
  • Sen bana yolla

0|0
    0|0
Yükleniyor...