Sizce saçımın rengi açılır mı?

Saçımı röfleden sonra çok koyu kahveye boyattım röfleler kapasın diye siyah oldu çok karardı biraz açılsın kahvenin tonları olsun diye palettenin yeni çıkan deluxe altın kahvesini boyadım ama hiç bişey belli olmuyo yine siyah gibi bu iki boyama işleminide 1 hafta arayla yaptım daha koyu kahve rengi oturmadan ondan olabilir mi?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne yaparsan yap sacin rengi koyu oldugu icin oturmaz once acici kullanman gerekiyor yada bir hafta kadar bir muddet cok az sac acilmasi icin:) baya bir muddet beklemen gerekiyor ve saci yikadikca acilir daha sonra dene

0|0
    0|0
    • Saçım felaket yıpradı hatta bir tutam saçım döküldü elledigim saç elimde kalıyo sanırım artık çok geç...

• Tamam o zaman çok teşekkür ederim limonla sirke ikisini karıştırıp bide badem yagı katıp denicem çok çok sagol:))

• Umarim faydasi olur rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 1

• fotodakı sen mısın panpiş?

0|0
    0|0
    • Hayır ben degilim

• Hmm ona gore yorum yapacaktım ben eger yüzünüz üçgense yüz tipinizi daha canlı gostermek ıcın saclarınızı az kısa tutup arkaya dogru tarayın şayet esmer ve açık tenlıysenız koyu size iyi gider fakat bugday tenlıysenız acık renklerı kullanabılırsınız

• teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 5

• rengi kusturmadan olmaz.. Napcan açık rengi kış geldi koyu iyidir

0|0
    0|0
  • koyu bi rengi öyle tek seferde açamazsın açıcı kullanmazsan yine palettenin pudralı bi açıcısı var onunla biraz rengi kır sonra tekrar boya.

0|0
    0|0
    • peki saçımı çok yakar mı?

• ben çok kullandım ve çok sık boyarım saçımı çok dökülür saçım da ama hala kel kalmadım :D

senin saç tipini bilmediğim için kesin bir şey söyleyemem.bi süre beklet ve şu bakım yağları var ya onlardan kullan onlar boyanın akmasına yardımcı oluyor

• tamamdır çok sagol:))

• Açıcı kullanmalısın ama saç sağlığının bozulmasını göze alabiliyorsan .

0|0
    0|0
  • Açıcı kullansaydın?

0|0
    0|0
  • Rengi kusturmak için beyaz sabun kullan. Bir de duştan önce saçın kısaysa bir paket, ortaysa 2, uzunsa 3 paket kabartma tozunu suyla karıştır saçına sür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...