Umut Bulut'un Galatasaray'dan ayrılması doğru bir karar mı?

Bu arada taraftarlardan çok fazla tepki aldığı için böyle bir karar almış.

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Umut Bulut'un takımdaki yeri sadece hırsıydı. Kombinem var her içerideki maça gidiyorum. TV'den çok fazla belli olmasa da kademeye girmesi, boşluğu doldurması, sürekli pres yapması vs. takıma katkılı olmaya çalışan birisi. Ama büyük takımda oynuyorsan bunlardan ziyade gol yollarında etkili olman beklenir. Umut son vuruşlarda çok beceriksiz. Sırtı dönük aldığı her topu ya geriye ya da yanlara oynayan bir oyuncu. Teknik olarak çok yetersiz. Adam geçebilme kapasitesi yok. Bence kararı da gayet doğru. Çünkü inanın stattayken gözlerinizle neler yapamadığını görünce deliriyorsunuz. Artı yanları dediğim gibi sürekli koşan, kademe yapan gibi bir oyuncu olması ama bunlar yetmez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Adamın ne anası kaldı ne bacısı

1|0
    0|0
  • adam gereklilikleri olan bir oyuncu idi çok abarttılar ama son zamanlarda
    birde otamatik sözleşme yenilemesi
    bardagı taşırdı
    onun kadar koşan oyuncu yok deniliyor.. ama adam haybeye koşuyor

1|0
    0|0
  • futboldan soğudum hiç takip etmiyorum

1|0
    0|0
  • Doğru bir karar..

1|0
    0|0
  • Umuttan önce takımın diğer sözde forveti böyle bir karar alması lazım.

2|1
    0|0
  • Sevindim gidecek olmasına

1|0
    0|0
  • Iyi yapmis

1|0
    0|0
  • Biraz yüzü olsaydı sezon başında giderdi hamza hocayı yedi Galatasaraya daha fazla zararı olmadan sulalesindeki bayanlara daha fazla kufur edilmesini istemiyorsa derhal gitmeli hatta Türk futboluna iyilik yapıp futbolu bırakmalı

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun bu yönetime

1|0
    0|0
  • Umut un yerinde kim olsa ayrılır bence, Hamza hocanın gitmesi bile ona baglandı haksızlık olsa da gitmesi en dogrusuydu kendisi için.

1|0
    0|0
  • Yeteneksiz.

1|0
    0|0
  • Doğru kesinlikle

1|0
    0|0
  • Cokta iyi bir topcu degil yeri doldurulur

1|0
    0|0
  • nolmuş gitmiş mi hobaaa önce hamza sonra umut :D

1|0
    0|0
  • doğru bir karar

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • yanında sabriyide götürsün

1|0
    0|0
    • umarım en kısa zamanda gider sabri

• kurtulduk sonunda iyi olmuş.

1|0
    0|0
  • umut ayrılmadıki?

1|0
    0|0
    • ayrılacak, taraftarların baskılarından dolayı öyle bir açıklaması oldu da

• ayrılacağını düşünmüyorum şahsen. öyle bişe olsa bile sezon sonu olacaktır. şu an gs böyle bir riski alamaz. taraftar beğenmesede takımın fazlasıyla ihtiyacı var umuta. burak çok sık sakatlanıyor. bu sezon en az 2 defa daha sakatlanacaktır. sağlam 2 forvet alınmadan umutu yollayamazlar

• http://hizliresim.com/gLJZbN bir şabandan daha kurtuldunuz daha ne ıstıyorsunuz :))

0|0
    0|0
  • umut bulut nereye ayrılıyor nerden uydurdun bu haberi adamla 1 yılda mukavele yapıldı nerden alacak bu parayı

0|0
    0|0
    • ben uydurmadım öyle bir açıklaması oldu taraftarların baskılarından dolayı

• hamza sayesinde oradaydı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitsin gitsin.

1|0
    0|0
  • Herkes gitti de bir şu sinsi selçuk gidemedi.

1|2
    0|0
    • Selçuk'un takımdan gitmesi biraz zor gibi.

• Adam entrika kendi başına ya. Bir sürü futbolcunun gitmesinde parmağı var.

• doğrudur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...