Başınıza böyle bir şey gelse nasıl karşılardınız? (erkeklerde cevap verebilir)

Mide problemleri çekiyorsunuz anneniz ve nineniz şüpheleniyor hamile olduğunuzdan. Sabah uyanıyorsunuz ve nineniz tuvalete bir plastik bardak koymuş "idrarını ona yapta kontrole gidelim" diyor. Tepkiniz ne olurdu?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar acı bır ınsanın kendı kızının namusundan şüphe etmesi bunu annen güzel bır dılle sorabılırdı sana ben kız olsam emınsem hamıle olmadıgımdan ıstedıklerını yaparım ama o anda evden cıkar bır daha gırmem o zaman dışarıda kalan bır kızın namusunu daha ıyı düşünme fırsatları olur

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• mıçarım o bardağa

0|0
    0|0
  • cehalet diz boyu... ama burası türkiye örf ve adetler böyle... kendine güveniyorsan işe ver ellerine..

0|0
    0|0
  • cehaletlerini uygun bir dille yüzlerine vurmalısın.

0|0
    0|0
  • ninemii dedeme havale ederdimm sen kendin bilirsin zaten hamilee olup olmadığını test yap bide onlara midem ağrıyo midem bulanıyo diyip şüphe verme az akıllı ol bizmi diyelim yaniii :)))

yemişsin bi halt akıllı davran barii oğlana söle istemeye gelsin biran önceee

0|0
    0|0
  • nine hamile değilsem seni hamile bırakırım diyeydin

0|0
    0|0
  • kendimi çok aşağılanmış hissederdim. bu duruma itiraz ederdim.

0|0
    0|0
  • Çirkin bir durum. Çirkin bir durum. Çirkin...

(Bayana yapılanı kastediyorum.)

0|0
    0|0
  • güvensizlik derim ailem bana güvenmiyomuş demek derdim

0|0
    0|0
  • sende işeme :)

0|0
    0|0
  • bir bayan için çok zor bir durum kendini kötü hisseder ve hatta depresyona bile girebilir

0|0
    0|0
  • icine micarim al sana palastik bardak derim

0|0
    0|0
  • işe o bardağın içine kendine güveniyorsan nasıl mortingen oluyorlar bak

0|0
    0|0
  • nene bı gıt yaa demedın mı

0|0
    0|0
    • plastik bardağı fırlattım :(

Kızlar Ne Diyor 5

• bu devirde ii yapıyolar aslında .. çıksın kimin ne halt yediği ortaya .. bende olsam yaparım bunu belki kimseye güvenilmiyo ki

0|0
    1|0
  • Bana güvenmedikleri için çok kızarım. Ama idrarı veririm ve zevkle utanmalarını izlerim. Daha sonra uzun süre konuşmam.

1|0
    0|0
  • kendimden eminsem test sonuçlarını kapak yaparm onlara

1|0
    0|0
  • Tövbe tövbeee büyük söylemiyim konuşmam bir daha heralde onlarla şüphelenecek ne var rüyalarında mı görmüşler üşütmüş olunamaz mı?

1|0
    0|0
    • evet annem sözde ruyasındada görmüş

• hadi be ordan :(

• çok şükür öyle bir ailem yok,kızlarını tanırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...