Herkes bir yorum yapabilir mi?

Lise sondayım bugün sınıfta ders arası oturuyoduk sınıftaki kızlarla muhabbet ediyordum nasıl olduysa sevgililer günü lafı açıldı kızın biri bana bugün bitmeden sevgili olalım diye ima eden birşeyler söyledi (gülerek) bende ciddiye almadım gülerek geçiştirmeye çalıştım yok filan dedim sonra bende numaran var mı dedi bende var dedim ama bende yoktu rehberim silinmişti neyse numarasını verdi sonrada sevgililer günü bitmeden belki akşam mesaj atarsın filan dedi yine ciddiye almadım güldüm geçtim sonra biraz zaman sonra yine o sevgililer günü konusu açıldı diger bir kızla sevgililer günü için beni seç beni seç diye söylendiler bende yine ciddiye almadım güldüm sonra facede bir kızla yazışıyordum bi kız ordan adımı söylerek seni aldatıyo filan dedi o kıza.. sadece bunu şaka oldugunu düşünüyorum çünkü onlarla samimiyim ama onları sadece arkadaş olarak görüyorum yani (kardeş gibi) onlara karşı asla farklı bişey düşünmedim. Sizce bu kız bunu şakasına mı söylemiştir (umarım öyle) yoksa biraz ciddi miydi ? Çünkü 4 - 5 defa aynı konuyu açıp durdu.. sizce nasıldır? Teşekkürler.. (bu arada kızda sınıfın en güzel kızı diyebilirim)

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Anlamadım. Türkçe biliyor musun? Do you speak Turkish?

0|0
    0|0
    • neyce yazdım? :) istersen italyanca yazayım

• Sen cevapları okumadın galiba. Neyse, uğraşamayacağım seninle. Ne istersen onu yap.

• sen herkesin yorumlarının aynı olmasını bekliyorsun? Kimise evet der kimisi hayır.. Herkesin düşünceleri farklıdır. Aynı olsaydı zaten insan olmazdı.. Birinin evet dedigi birşeye digeri hayır diyebilir sonuçta kendi düşünceleri.. Sanırım sende baya bir sorun var. Anlaman zayıf.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kız ilk basta saka olarak soylemis olsa bile senin umursamazlıgın onda reddedilmis hissi uyandırıp hırsa bindirmis ya da senden etkilenmeye baslamıs olabilir. takmamaya devam et bence ama hani biraz da ilgili ol tam olarak ne hissettigini anlayamasın

1|0
    0|0
  • hoşlnyr sneden belli

0|0
    0|0
  • bence hoşlanmıyor

0|0
    0|0
  • hoşalnıyor senden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0