Bana bir program hazirlarmisiniz lutfeeen 😔?

Spor salonuna gidecek param yok maalesef. Sizden rica ediyorum bana bir program ayarlarmisiniz? 1.66 boyunda 63 kiloyum 55 falan olmak istiyorum. Bacaklarim basenlerim cok yagli. Bikac egzersiz videosu indirdim. Bunlar haricinde ne yapabilirim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• sana egzersiz değil diyet lazım.. :) oda çok basit 1 gün çerisinde ne yediğini düşün.. ve yarısını yemeye başla.. :) egzersiz genelde kilo aldırır.. koşu felan yapabilirsin ama oda kilo vermede etkili bir yöntem değildir..

0|0
    0|0
    • Eeee nasil zayfliyo bunca millet yatarak mi :)

• halen spor diyorsun :) bak 20dk ortalama bir tempoda koşsan 250-300 kalori yapar bu zaten ki en çok kalori harcadığın şey koşudur.. yani 20 günde 1 kilo verirsin böyle ama koştuğun için acıkır ve yemekte yersin :) o dediğin şey ne kadar az olursa olsun 100-200 kalori yapar yani bir işe yaramaz.. kilo için.. ama saglıklı olursun sıkılaşırsın o ayrı :)

• Pekiiii ;)

En İyi Kız Görüşü

• Kahvaltıdan önce vücudunun kalori yakmaya en müsait olduğu zamandır. Sabah uyanır uyanmaz yürüyüse çık normal tempoda 1 - 2 saat ya da bisiklet sür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her sabah düzenli olarak koşmalısın. Yağlı yiyecekler, aburcubur ve 3 beyazdan uzak durmalısın. Basenler içinde birkaç hareket yapman yeterli olacaktır

0|0
    0|0
    • Kosacak alan olsa keske cok seviyorum kosmayi ben ya

• Ormanlar, parklar, koşu yolları veya stadyumlardaki koşu pistlerinde koşabilirsin. Spor sağlıktır :)

• gel bizim gruplara yazsın elemanlar sana

0|0
    0|0
  • youtubeden ağırsağlam isimli kanalın videolarını izlemeni tavsiye ederim sitesi var programlar ile ilgili

0|0
    0|0
  • Spor salonları ücretsiz program alana kadar soruyormus gibi yap iki gül fingirde yüz ver bak ne programlar alirsin

0|0
    0|0
  • Yeme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...