Fenerbahçeli arkadaşlar......

Ne olacak bu fenerbahçenin hali... :) Hakeme rağmen yenilmedik diye oyun havası dinlemeye başladım şimdi, forma almak istiyorum sırt ismi ve numara ne olsun :)

• Kadıköy hatırası
    0% (0)60% (3)50% (3)Oy Ver
  • Atamızın izindeyim
    100% (1)40% (2)50% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• real madrid, fenerbahçe ile maç yapmak için istanbul'a gelmiş. futbolcular gündüz şehri gezmişler. sultan ahmet'te turist kızlara sarkmak mı dersin, eminönü'nde zenci kovalamak mı... derken maç saati gelmiş fakat demişler ki abi nasılsa gruptan çıkmayı garantiledik. boşverin maçı, alemlere akalım. zidane karşı çıkmış olmaz maça çıkmalıyız diye. "siz gezin ben çıkarım tek başıma" demiş. "iyi" demişler "nasılsa garantiledik."

real madrid'li futbolcular dolanırken merak edip bir televizyondan skora bakmışlar ki real madrid 0-1 önde. şaşırmışlar sevinmişler kalkıp stada gitmişler, onlar gidene kadar maç bitmiş skor da 1-1. hemen sevinçle zidane'ı bulmuşlar tebrik etmek için. bir bakmışlar ki zidane ağlıyor. "lan oğlum niye ağlıyosun az iş mi 1-1 berabere kalmak" demişler.

zidane ağlayarak cevap vermiş: "lan 20.dakikada kırmızı kart görmeseydim ben onlara yapacağımı bilirdim"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence bu günleri atlatacağımıza inanıyorum, Fenerbahçe'li olarak her ne kadar yendiğinde sevincini paylaşıyorsak, sıkıntılı günlerinde de hüznünü mazeret olarak görmemek lazım. link

0|0
    0|0
    • en kötü gün bugünse bu günde fenerbahçe

• Birileri teknik heyete bahane buluyor, kimileri futbolculara ama kimse bilmiyor ki şike sürecinde takımı kimsenin yüz üstü bırakıp gitmediğini.. :)

• 0|0
    0|0
  • isim aykut olsun numara 12 olsun altınada mayıs yazdır

0|0
    0|0
  • :D:D:D Hayırlısı olsun ama aykut kocamanla bu iş asla yürümez.Çok kötü teknik direktör

0|0
    0|0
    • valla istenmediği bildiği halde neden var anlamadım :)

• Bu kadarda olmaz 1 istifa geri dön 2 istifa geri dön :D .Fatih terim olsa 1 istifada anında bırakırdı.Fatih terim harbi kral adam.Lafının eri adam.

• neyseeee karıştırmayalım fatih terimi şimdi :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence arkana Şike 7 bizi yazdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...