Şu an aktif futbol hayatına devam eden futbolcular arasından en iyi çalımı atan kim sizce?

Şuan aktif futbol hayatına devam eden futbolcular arasından en iyi çalımı atan kim sizce?

• Messi
    A seç
  • C.Ronaldo
    B seç
  • İniesta
    C seç
  • Robben
    D seç
  • Diğer(belirtiniz)
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya'nın en iyi oyuncusu olmayabilir ama, Dünya'da en iyi adam geçen oyuncu kesinlikle

Arjen Robben'dir diye düşünüyorum. çalım atmada hem geniş alandaki, hem dar alandaki kabiliyeti değerlendirmek gerekir. Robben dar alanda Messi ve İniesta kadar iyi çalım atabilirken, Geniş alan bulduğundada en az C.Ronaldo kadar süratlidir ve yakalanması zor bi oyuncudur. link link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• En İyi Çalım Atan Futbolcular listesinde 1. Lionel Messi <3

2. Christiano Ronaldo.

12. Sırada Arda Turan ve 16. sırada Quaresma var.

0|0
    0|0
  • Tabikide Messi, başka kim olabilir ki :)

0|0
    0|0
  • messi... attıgı calım beni burda sersemletiyr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• messı cok basıt gecıyor anlamıyorsun bıle takıp etmesı cok guc sonra ınıesta gelır cok estetık bır futbolcu cızgıde sov yapıyor ızlemesı cok keyıflı

0|0
    0|0
  • messi ve iniestadır...

0|0
    0|0
  • her türlü messi.

0|0
    0|0
  • E şıkkı diyorum bu futbolcuların hepsinden iyi çalım atan futbolcu var kendileri Santos'dan NEYMAR

0|0
    0|0
    • İşte en çok onu merak ediyorum Avrupa'da ne yapar diye. Ama neymarın bir açıklaması var 4-3 biten arjantin-brezilya maçından sonra ne ben ne de ronaldo asla messi gibi olamayız diye:)

Dipnot: messi o maçta hat-trick yapmıştı:)

• doğrudur ama neymarı çok seviyorum nedeni ise attığı çalımdan sonra ve maçın birçok zamanında faule uğraması ezilenden yanayız

• Ronaldo tabiiki de.

0|0
    0|0
  • E-Diğer

Sabri SARIOĞLU ( REYİzZz )

0|0
    0|0
  • C.Ronaldo

0|0
    0|0
  • Gösteriş Ronaldo Basit etkili messi

0|0