İlişkilerde ki eşitlik ilkesi :D

Samimi olmak gerekirse bu kullandığım cümle çok çirkin kaçabilir ancak çoğu zaman ilişkilerimizde olayı eşitlemek adına içimizden gelmese de yaptığımız hareketler oldu sanırım.. bugün sevgililer günü olduğu için bu tarz bir soru sormaya karar verdim.

mesela sevgilin sana x gününde hediye aldı bir daha ki özel x gününde de sıranın sana geçmesinden bahsediyorum. durum 1-0 ya eşitlemek adına..(1-1 yapmak için.. bu arada fener berabere kaldı oof) kendinizi böyle bir zorunluluğun içinde hissettiğiniz oldu mu ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• hedye alck kdr değerli brisi olmadı hytmda

0|0
    0|0
    • umarım olur. yani her şey gönlünce olur. takma kafana :D

Kızlar Ne Diyor 2

• ben her zaman hediye almasına gerek olmadığını söyleyip çiçekle kurtarırım işi o yüzden hiç sıkıntısı olmaz :)

0|0
    0|0
    • ya var ya cennette melek boşluğu varmış. başvuru yap kesin alırlar işe :D

• yo anladım dediğini pardon yanlış anlattım galiba kasmana gerek yok demek istedim seni severse ne alsan beğenir demek istedim türkçem çok iyi değildir sory

• değil mi kasmamak gerekiyor teşekkürler :D yok canım estağfurullah sıkıntı çektiğimiz zamanlar olur..

• bana ne lazım biraz duygu lazım la ala alalaÖpmek Lazım (Levent Dörter).d d.d .çd

0|0
    0|0
    • bi ara bana da lo lo lo yaparsın artık şarkısı vardı öyle bir şey mi bu dediğin ? :D

• adamın sesi sonradan açıldı.. :D neyse efes maçı başlıyor teşekkürler şarkı için :D ama ana mantık duygu lazım cevap için de teşekkürler :)

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 1

• ne hediyesi yha hediye bekleynemi war :D

0|0
    0|0
    • o olayı eşitleme duygusu var ya usta onu demeye getiriyorum. o bana aldı ben de ona almalıyım felan

• :D uu doluyuz baya

• öyle her şey bizim sırtımızda ama trip çeken alttan alan biziz :D

Yükleniyor...