Nedir Arkadaş bu sevgililer günü çılgınlığı ?

ya arkadaşlar benim 2 senelik bi birlikteliğim var ve ciddi bi ilişki. evli çiftler gibi içli dışlıyız maddi manevi hiç bişeyi esirgemeyiz birbirimizden. böyle sevgililer günü yılbaşı vs bu tarz günleri çok saçma buluyorum. sözlümde benim gibi düşünüyo. hediyeden kaçmak için falan öyle düşünüyodur gibi şeyler düşünmeyin bi dediğimi iki etmez eli çok boldur. ama saçma yani bize göre. neticede seven insana her gün sevgililer günü her gün özel. bu sevgililer gününde sevgilisi hediye almamış kutlamamış vs böyle saçma şeylere takılanları anlamıyorum. illa sevdiğiniz kişiye hediye almanız için özel bi günmü olması gerek sadece sevgililer günündemi hatırlanır ? ben çok saçma buluyorum böyle şeyleri. böyle ufak tefek şeylere takılanlarıda anlamıyorum. sonuçta gerçekten sevgi varsa ortada böyle şeyleri bi önemi kalmaz. Ben mi çok umursamaz düşünüyorum yoksa sizde aynı fikirdemisiniz ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel düşünüyorsun benim sevgilime hangi gün hediye alacagımı hangi gün onu hatırlayacağımı o gün sevgilimi daha değerli kılacağımı ben belirlerim bu anneler günü babalar günü dünya kadınlar günü içinde geçerlidir 365 günün içinde sadece 1 gün değerli kılınması bu değerler için çok saçmadır sevgilim annem babam hergün kıymetli hergün değerlidir

bu günleri hediye alma alışkanlığı halıne getıren kapitalist sistemdir dünyada sevgililer günü için harcanan para belki dünyada ki tüm aç insanları doyurmaya yetecek bir paradır bunun bilincinde olmak gerekir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• laf olsun ya can sıkıntısı milletin işte

0|0
    0|0
  • Tamamen katılıyorum dediklerine vay efendim bana hediye almadın şu jesti yapmadın o gün nasıl almassın diyip olmadık sitemler yapanlar var .

0|0
    0|0
  • KAPİTALİZM

0|0
    0|0
  • 12 olsa da kurtulsak sevgililer gününden de bu niyetle açılan konulardan da :(

0|0
    0|0
  • bi güm ancak bu kadar iyi yorumlanır tebrikler bende senin gibi düşünüyorum :))

0|1
    0|0
    • bide şu mantık var benim hemcinslerimde; normal günde erkek hediye alır kız sağol canım cicim der umursamaz ama sevgililer günü yılbaşı vs bi hediye alınmasın varya kıyamet kopar. aradaki fark ne şimdi yani ? benim gibi düşünenler olduğunu biliyodum yalnız değilmişim .d

• bence sen doğru düşünüyosunda diğerleri anormal gibi geliyo bana :D

• o zaman sıkıntı yok :)

• katılıyorum sana ...

0|0
    0|0
  • iş olsun torba dolsun işte

0|0
    0|0
  • örnek sevgililer :)))

0|0
    0|0
  • çocuksunuz zaten be kardeşim, olmasın da