Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılığını nasıl buluyorsunuz?

Günaydın,

Birincisi ; Hamza Hamza oğlu ihtişamlı o kısa dönemini kendince VEFA diyerek, transfer kısıtlamasına gitti ve elde ki oyunculara çok güvenerek forvet transferi bile yaptırmadı. Bir kere gittikçe EGO'laşmaya başladı. Evet, istese yönetime transfer yaptırabilirdi. Evet, sabır gösterilebilirdi ama sen kalkıp avrupa liginde ki rakiplere kafa tutamazsın. Adam, biz kendimize güveniyoruz diyordu iki de bir "DENGE" diye tutturuyordu. Bence, iyiki de gitti. Ne kadar vefalı adam olsa da yeter artık, bu kadar da iyi niyetli olunmaz. Umut Bulut'u istemiyoruz diyoruz halen kalsın diye ısrar ediyor. Kendi kafasına göre ne yönetime karışıyor? Fatih Terimde de bu var.

İkincisi ; Fakir Dursun gitmeli. Adam, Galatasaray'ın sırtınan rant sağlayıp bence, prim elde ediyor. Çok pasif bir yönetici.

Galatasaray'lı arkadaşlara söylüyorum ;

#BUSENEŞAMPİYONLUĞUUNUTALIM
önümüze bakalım ve yeni bir kadro ve sene sonu yeni bir yönetim bekleyelim

Bana soracak olursanız ; CEM UZAN başkan olsun. Bana kalsa medya da büyük bir ses getiririm ve gerek twitterda gerek instagramda, Cem uzanın şahsi hesabina "baskan ol , seni istiyoruz " diye gündem yaparim.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray her ne olursa olsun hiçbir zaman Şampiyonluğu unutmaz, bu takım geçen sene 3 yeni başkan 2 yeni hoca görmesine rağmen Şampiyon oldu.
    Hamzaoğlunun emekleri inkar edilmez yaptığı doğrular var yaptığı yanlışlar var ama kendisi biz sosyal medyada taraftarların söylediklerine kulak asmıyoruz derse işte böyle kendisini kapının önüne bulur. Eğerki biraz sesimize kulak verseydi şimdi bunlar yaşanmazdı.

2|1
    0|2
    • Aynen kardesim kendini kurtarici felan sandi bu adam. Yani birden fazla üstüne görev aldı. Adamı yerler işe böyle. Bak şimdi yönetim işin icinden simdilik sıyrildi ve direk topu yiyen hamza oldu. Uyanik olacakti ve transfer yaptiracakti.

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• hani güce dengeyi getirecek olandı hamza... yazık...

0|0
    0|0
  • Hamza Hoca büyük kulüplerde kalıcı olamaz, çok alçak gönüllü. Büyüklere transfer isteyen sürekli para harcatan biri gerek.

0|1
    0|0
    • Harcatacaktı, harcatmalıydı. Bu kadar saf olunmaz. Çıkıp röportaj vermeyecekti. Neden yöneticiler çıkıp konuşmuyor?

• iyi oldu bence :ddd (BEŞİKTAŞLIYIM)

1|0
    1|0
Yükleniyor...