Cok uzucu birgun?

Koyu bir GALATASARAYLI olarak hamza hocamizin gitmesine cok uzuldum neden boyle olduki acaba :(

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• :( :( üzülme geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Umut bılal ve sabri öksüz kaldı

0|0
    0|0
  • Ben üzülmedim çünkü hatalı kararlar vermeye başlamıştı yanlış transferler yapıyordu iyi bir insandı ama sonuçta Galatasaray o takım ve en azından para yoksa da ucuza daha iyi oyuncular alınabilirdi inan Umut Buluttan çok daha iyileri Ptt 1. ligde mevcut

0|0
    0|0
  • Bence iyi oldu yazik olacakri bu yonetimle devam etse suanda kalbimizde cok iyi bir yer edinerek gitti boyle devam etse sene sonu da kufur yiyerek giderdi yonetimde gitmeli

0|0
    0|0
  • Hamza hocayi sosyal medya uzerinden yerden yere vuran o sahte gs liler prandelli gibilerine layiklar
    adami elestire elestire en sonunda dun patlattilar hamza hocayi agzina geleni soledi yonetimde gonderdi kina yaksinlar

0|0
    0|0
  • Başlarda hamza hocayı severdim. Lakin son zamanlarda sabri ve umut ısrarının açıklaması olmaz. Keşke giderken evlatlarınıda alıp gitseydi.

0|0
    0|0
  • Bende üzüldüm baya şok etkisi yarattı ilk okudugumda. Başarılı insanların hazin sonu bu malesef Türkiyede

0|0
    0|0
  • Aynen üzüldük pezo dursun hala dururken hamza hocam gitti

0|0
    0|0
  • gs de tipki osmanli devleti gibi bazen sehzadelerini (dili fazla uzayan) al asagi eder.. bu zihniyet lisenin zihniyeti... buyuk takim hocasi olmak icin psikolojisi iyi degildi son zamanlarda umut a kol kanat gelmesi

0|0
    0|0
  • Umutu sabriyi her maç ilk 11 oynatırsa yollanır tabi.. Maçı izleyesim bile gelmiyor ki kanser oluyorum arkadaş

0|1
    0|0
  • Neyine üzülüyon transfer yapmıyodu yönetim iyi oldu insallah o fakir dursunda çeker gider cem uzan başkan olmalı :D

0|0
    0|0
  • egolu yönetim yüzünden şimdi o yönetimi göreceğiz bakalım

0|0
    0|0
  • Biat etmeyip dilini fazla çıkardıgı için aldılar aşağıya

0|0
    0|0
  • dursun beyin yüzünden sövücem ban yiycem şimdi :@

0|0
    0|0
  • önce dursun gitmeliydi

0|0
    0|0
  • Bugün olabilecek en güzel şeydi. İlaç gibi geldi :D

0|0
    0|0
  • Hamza gitsin takıma renklere bişey olmasin

0|1
    0|0
  • Allah belalarini versin bisey demicem o adami bile yediler yaziklar olsun

0|0
    0|0
  • yonetımı zor durumu düşürdü 3 kupa almışş bir hocaya haksızlık yapıldı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bruj sen misin annem? :)))))))
    Arkadaş çok sevindi ben anlamam.

0|0
    0|0
  • Bunu okur okumaz iki gözüm iki çeşme oldu yani anlatamam sana seni de anlıyorum işte ama off ya Hamzacığım bebeğim gitti yaban ellere :(
    Oyy ben nerelere gidem?
    Hamzaaa!
    Nolur geri dön!
    Çok seviyorum senii!

0|0
    0|0
  • Ben de koyu Galatasarayliyim ama ben sevindim. Bekliyodum boyle bir seyi. Umut onun da takimin da basini yakti. Artik onu da alip gidebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...