Sevdiğiniz insanın kendi yaptığını mı yoksa para ile aldığını mı tercih ederdiniz ?

Ben olaya şu açıdan bakıyorum sevdiğim insan bana elleri ile bir şey edip emek harcıyorsa dünyada ondan daha güzel bir şey olamaz siz duruma nasıl bakıyorsunuz ?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Kesin kez kendi yaptığını isterdim, parayla aldığı şeyi satıp harcamayacağıma göre bana göre en makbulü, her zerresine parmaklarının, gözlerinin nurunun değdiği hediyedir... Parayla aldığı hediyede parayı basar hediye paketi yapar "Ohh hediye işi de tamam kafa rahat" der iş biter. Ama hediyeyi yaparken, o hediyeyi yapmaya ayırdığı her dakikada aklında sen olursun, görünce ne düşünecek acaba diye düşünür durur, emek verdiği için heyecanı daha çok olur :D Çok tatlıı ya :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kesinlikle kendi yaptigi :)

0|0
    0|0
  • emek verilen şeyler daha değerlidir

0|0
    0|0
  • kendi yaptğnı terch ederm

0|0
    0|0
  • Kendi yaptığı

0|0
    0|0
  • al paranla ya napıcaksın elle yapılanı

0|0
    0|0
  • aldığı hediye lütfen. gereksiz duygusallıklara gerek yok.

0|0
    0|0
  • tabi ki kendi yaptığıdır. onu kimse satın alamaz

0|0
    0|0
  • kendi yaptığı daha değerli kalıyor

0|0
    0|0
  • paarayla aldıgı niesini sorma tüketiciim bn

0|0
    0|0
  • Peçeteden gül yapsa bile daha kıymetlidir benim için.

0|0
    0|0
  • kesınle kendı yaptıgı bırşy ... deger vermek gıdıp bır hedıye almak degıl kı hıc bır zmanda olmamalı dıye dusunuyorum ... sevgılım gıdıp bana parayla bırşey alacagına kapımın onune gelıp anıden senı sevıyorum dese yere senı sevıyorum yazsa gozlerımı kapatıp bu benım için mılyarlar degerındekı hedıyesınden dhaa degerlı daha pahalıdır... maddıytın hıcbır onemı yok ...düşünce onemlı ...düşünmesı onemlı... düşünsenıze bır erkek sıze kurabıye yapıyor yada yapmaya calısıyor gelırken sıze getırıyor sevgılıler gunun kutlu olsun dıyor yada artık sadece senı sevıyorum dıyor ne kadar mutlu eder degılmı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hep diyorum ''Elle yapılmış un kurabiyesini hiç bir hediyeye değişmem'' diye. Tabi 4x4 hariç:)

0|0
    0|0
  • eliyle yaptığı elbetteki daha değerli. diğerini ben de gidip alabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...