Erkekler hoşlandığı kadını nasıl belli eder?

birkaç aydan beri bir ikizler erkeğinden hoşlanıyorum, adam kendine çok güvenli ve rahat biri ayrıca sosyal ilişkileride çok iyi. Ama ben onunla hep daha temkinli ve mesafeli konuşmaya çalışıyorum o daha rahat sen, canım falan diyor ama normal kız arkadaşlarınada canım, tatlım diye konuşuyor. Başka bir erkek olsa tavırlarından benden hoşlandığını düşünebilirdim ama ikizler burcunun özelliklerini okuyunca acaba benide sadece normal bir kız arkadaşı olarak görmek istediği için mi böyle konuşuyor acaba diye tahmin ettim. Yani benden hoşlansa nasıl anaıyacağım çünkü adamın tavırları herkese sıcak. Bu arada adam boylu poslu ben ise minyon ama oldukça güzel bir kızım. İkizler erkekleri hoşlandığı kadını nasıl belli eder?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyiki ben ikizler değilmisim...Ayran olmuş o çocuk :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tersi ve düzü karışıktır, anlamaya çalışma...

en doğrusu ve neti ona açıkça sormak, çünki ikizler sosyal ortam ve ilgisinden herkesden fazla hoşlanırlar ve bu onları sıcak bir ilişkiden daha fazla mutlu eder. egoları üst düzeydedir.

Karar vermelisin , sor yada peşini bırak derim ben.

Müzbin ikizler olarak sana nihai tavsiyem yaşanası insanlardır ama zor elde tutulurlar...

0|0
    0|0
  • İkizler burcuyum, hoşlandığım kıza normalden daha fazla ilgi gösteririm, çok sık göz teması kurarım.

0|0
    0|0
    • :)) beğendiğin her kıza bakarsın :)

• Benim bahsettiğim, öyle dik dik bakıp rahatsız edici türden değil. Normal arkadaşlarımdan daha yakın olurum ilgi duyduğum kişiye, bu her şekilde farkedilir. Biraz gözlemle, madem hoşlandığın kişiyi. Demek istediğimi anlarsın zaten.

• Sadece uzak dur derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Normal arkadaşlarıyla da sıcaktır dediğin gibi ayrımını yapmak çok zor.Ama ilgisini çeken kadına daha yakın durur,yanında olduğunu hissettirir,onunla ilgilenir ve hakkında merak ettiklerini sıkça sorar.

0|0
    0|0
  • Yanaşma sıkıntı buyuk onlarda.

0|0
    0|0
  • Bence sadece arkadasca yaklasiyor.

0|0
    0|0
  • Burçlara göre insanlara önyargıda bulunmak haksızlık değil mi ya?

0|0
    0|0
Yükleniyor...