Wireless Bağlantı Sorunu

Geçende modemimim şifre ayarlarını değiştirdim ve wirelessı görünmez olarak ayarladım. Laptopumu ve telefonumu wireless a bağladım. Şuan telefonumun wirelessını açtığımda evimdeki wirelessıma direk bağlanıyor yalnız laptopda durumlar farklı. Laptop wireless ı görmüyor. Kablo ile modeme bağlayıp modem ayarlarından wireless ı görünür yapıyorum, laptoptan modeme wireless ile bağlandıktan sonra ''bağlı durumdayken'' wireless ı görünmez ayarına alıyorum ve wireless ı bu şekilde kullanabiliyorum yalnız her restart ta tekrar bu işlemi yapmam gerekiyor... Laptopun wireless a direk baglanamamasının nedeni nedir?

Çözümü nedir?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• wireless driverini kaldır tekrar kur eger devam ederse wireless cartin arizalidir garantisi varsa en kısa zamanda tum verilerini yedekleyerek teslim et

0|0
    0|0
    • Wireless gizlideyken telefonum bağlanıyor, laptopum bağlanmıyor. Wireless ı görünür yaptığımda laptopum otomatik bağlanıyor, sorun yok. Gizlideyken bağlanmamasının sebebi bu mudur sence?

• gizliden kastın? nedir tam anlamasamadik

• SSID yayınını mı kapattın..?

0|0
    0|0
    • aynen, ssid broadcastı kapattım.

• Manuel olarak bilgileri girdiğinde bağlanıyor olman gerekiyor, öyle değil mi..?

Yükleniyor...