Başınıza hayatta en çok korktuğunuz şey geldi.

Hayatınızı anlamlandıran en büyük etmenlerden birini veya hepsini kaybettiniz. Sizin için ölmek daha iyiymiş gibi hissediyorsunuz ama bunun yanlış olduğunu ve yaşamaya devam etmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. Tabir yerindeyse bir tarafınız kalk gidelim bir tarafınız kalalım diyor.Bu durumda kendi kendinizi nasıl ikna edersiniz? Neler düşünürsünüz? Çabuk vazgeçer misiniz yoksa hayatınız için kendinizle mücadele eder misiniz?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• çalışmayana ekmek yok be arkadaşım, Ben o durumu 2 kere yaşadım, kardeşimi kaybettim, sevdiğim ve evlenme tarihi belirlediğim kız bana nişan davetiyesi yolladı, daha neler neler...

ilk zamanlar hiç bişey eskisi gibi olmayacakmış gibi hissedersin, zamanla insanın karşısına hayata tutunmak için bahaneler çıkar, seversin, sevilirsin, veya en azından sevilmeyi umut edersin...

nice bizim gibi en büyük dayanaklarını kaybedenler oldu, biz şurda ömrümüzün ne kadar kaldığını bilmeden yalnızlığa katlanamıyorsak öbür tarafta bir sonsuzluk sürecek yalnızlığa nasıl katlanacağız? sıkacaksın dişini, kaybettiklerine kavuşacağın zamanı yani mahşeri bekliceksin, o gün için çalışacaksın. bu da bizim imtihanımız...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• anne ve babamı kaybettim !

0|0
    0|0
  • Allah korkusu yeter herhalde.Ahiretimizi yakmaya değmez diye düşünürdüm şahsen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• birinin başına geldi benim bir rahatsızlığımla alay etmişti başına geldi şimdi oturmuş puding yiyor

0|0
    0|0
  • Kendimle mücadele ederdim.Yani ne yaparım bilmiyorum ama ölüme kendi ayaklarımla gidecek kadar cesur değilim

0|0
    0|0
  • Ben mücadele edemem sanırım.

0|0
    0|0
  • bunun cevabını bilemiyorum çünkü kendimi asla hiç birşey ve hiç kimse için ''olmazsa olmazım. öleyim daha iyi'' diye şartlandırmadım...

şu hayatta olabilecek beni yıkabilecek en kötü şey yalnızca kendi ölümüm :) güçlüyüm galiba.

0|0
    0|0
Yükleniyor...