Sade giyimli kızlar mı yoksa abartılı seksi kıyafetler mi

erkekler ve kızlara soruyorum...biz kızlar abartılı giyinsek kaşar oluyoz sade olarak giyinsek kezban oluyoruz gözunuzde.. bir kız sade ve hanım hanımcık giyinmeli yoksa biraz daha gösterişli seksi mi giyinmeli ?

0|0
912

En İyi Erkek Görüşü

• Bir bayan hayatına birini sokana kadar istediği gibi takılabilir ama insanın giyim tarzı ve neyi nerde giyebileceğini bilmeden olur olmaz yer ve mekanlardaki giyim ve kuşamı o kişinin ahlaki değerlerinide ortaya koyar eşine yada sevgilisine ne kadar sadık yada bağlı olduğunuda hoş hiçbir erkeğin sanmıyorumki vucut hatlarını ortaya koyan bir kıyafet ile sevgilisini yanında dolaştırmak isteyeceğini nasıl sen o erkeğin sahibi isen oda seni sahiplenmek ister ve dar giyim dekolte gibi durumlarda ben şunu çok iyi biliyorum sokaktaki başka erkeklerin masturbasyon yaparken sevgilimi hayal etmelerini ben şahsen istemem o sebeplede varsın sade giyinsin ona kezban diyecek adamında ağzına salıncak kurup sıçmasını bilirim ben canınıda sıkmasın ...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• erkekleri arkasından sıraya girdirip baktırmasındaa

0|0
    0|0
  • Sade giyıp seksy gorunen hatunjuklar.

0|0
    0|0
  • sade dogal kızlar ucuzlasmaya gerek yok bır kız guzelse cuvalda gıyse farketmez

1|0
    0|0
  • gösteriş giyinmek demek fark edilmeyi beklemek demek,bir yerde fark edilmek istiyorsan gösterişli giyineceksin,hemen fark edilesin.

0|0
    0|0
  • siz ayarı tutturamıyorsanız biz napalım? sexsi olalım diye oranızı buranızı açarsınız iç hatlarınız belli eder, sexsi olmayın dediğimizdede gidip tam kezban oluyorsunuz, alla alla

0|0
    0|0
  • sade giyimli kızlar daha güzel olur fazla makyajda öyle yerinde ve zamanında güzel herşey

0|0
    0|0
  • Bence bi kız sevimli ve sade giyinirse zaten çok seksi olabilir...

0|0
    0|0
  • ne alaka yaw sade giyinene kım kezban dıyo ben sahsen demıyorum dıyende gormedım bahane arama sen normal gıyın ıste olması gereken gibi kaideye uygun sekılde dar acık gıyınme yeter ıste basit kadınlar gibi olma yeter

0|0
    0|0
  • ortası olsun :)) yani öyle herkes dönüp bir daha bakmasın yani

1|0
    0|0
  • sade giyinen kıza kezban diyen adamdan ne hayır bekliyorsun ki boş geç onu

0|0
    0|0
  • Hangi ortamda ne giydiğine bağlı. Bunu halen kavrayamaman tuhaf ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben kimseyi takmıyorum tayt-mini etek topuklu ayakkabı üstten de sexy bir blouse tamamdır ama abazan erkekler bakıp bakıp duruyor rahatsız oluyorum.

1|0
    1|0
  • Yerine Göre yani gittigi yere Göre giyinmeli

0|0
    0|0
  • kızlar sade deyecek, erkekler de abartılı her halde :)

0|0
    0|0
  • her zaman sade giyim güzeldir hoştur kurtarıcıdır...

0|0
    0|0
  • sade giyim iyidir :)

0|0
    0|0
  • Kız dediğin hanım hanımcık olur.

0|0
    0|0
  • yerine göre.

0|0
    0|0
  • Yerine göre giyinip çıksınlar anasını satım.

0|0
    0|0
  • sana aynen katılıyorumm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...