KS' de Fitness ve VG ile uğraşanlar bir baksın👇🏻?

Arkadaşlar bir görüyim dedim kaç kişiyiz, kimler var, gelişmeler var mı :)?

Sorular varsa alabilirim, Sağlıklı yaşam için önemlidir bizim spor dalımız💪🏼

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadasim cok zayif kilo almak istiyor bunu sporla birlikte ne kadar surede tamamlar bir 10 kg 15 kg almasi gerek? Bir de ek takviye gerekir mi protein tozlari gibi

0|1
    0|0
    • Erkek arkadaşın kilo alma işlemini sporla yapıp aynı zamanda fit bir vücuda sahip olmak istiyorsa, kendine bir ağırlık içerikli hareket programı bulmalı, gidebiliyorsa bir spor salonuna gidemiyorsanız evde rahatlıkla yapabiliceğim hareketler var, çok kolay hacimlenebilir

Tabii kendisine aynı Zaman'da Dirty Bulking dediğimiz kalori değerinin harcanan ve ihtiyaçdan 300-350 fazlası almalı hergün... tabi protein İ de ihmal etmemek şartıyla
      Genellikle Dirty Bulking dediğimiz hacimlenme şeklinde sporcularımız Pizza hamburger, lahmacun gibi şeylerle beslenirler, kas alımında kalori önemlidir

Bunların hepsi uzman lar dahilinde net te araştırılarak PROGRAM çizildikten sonra yapılması gerekenler

• Haftada 3 gün cardio Tabiki daha zayıf ve fit yapar ancak, 6 gün cardio+ yapanlarla bir olmaz...

Ama dediğim gibi işini görür ;)'

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne zamandir spor yapiyosun?

0|2
    0|0
    • 3 yıldır yapıyorum, iş askerlik vs derken bir yıl ara verdim , sonra tekrar başladım 2 yıldır devam 💪🏼

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...